Не включається, немає звуку з front speakers у Marantz SR-73, ремонт АВ ресивера домашнього кінотеатру.

Замовлення №: 
90732
✓ Пристрій, виробник, модель: 

АВ ресивер Маранц SR-73, що входить до складу домашнього кінотеатру має п'ятирівневий індикатор сигналу, що приймається, 30 фіксованих налаштувань для УКХ та СХ, 4 режими обробки сигналу для просторового звучання. Ресивер має вхідні та вихідні роз'єми для об'єднання системною шиною D-BUS всіх модулів комплексу.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Клієнту необхідний ремонт АВ ресивера домашнього кінотеатру, в роботі якого виникли проблеми, а саме він не включається, немає звуку з каналів Front Speakers (передніх динаміків). Також від нього дізналися, що до нас АВ ресивер не розбирали та ремонт не виконували, оскільки несправність виявилася вперше.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Цей АВ ресивер, який входить до складу домашнього кінотеатру в досить хорошому стані, у нього трохи запилений корпус та вентиляційні ґрати, але не критично. Після того, як його розібрали, з'ясували, що на внутрішніх компонентах зібрався пил, а також те, що в даній моделі використовується модуль живлення WA183J203-2 з інтегральною схемою NJU3711D та декодером NJM2177L, що вийшов із ладу. Також у ході проведеної діагностики точно встановлено, що несправні підсилювачі фронтальних каналів, тому ремонт АВ ресивера домашнього кінотеатру є неминучим.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення модулів, що вийшли з ладу, довелося перепаювати багато різних компонентів, таких як, електролітичні конденсатори з різним маркуванням, діоди, резистори (див. світлини №3, 4 та 5). Після такого ремонту АВ ресивера домашнього кінотеатру, на який видано гарантію, всі заявлені несправності повністю усунуті.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт модуля живлення чергового режиму цього ресивера та підсилювачів фронтальних каналів у ньому, обійшовся замовнику в 900 грн.

✓ Причини несправності: 

У цьому випадку причиною того, що АВ ресивер не включався, став вихід із ладу модуля живлення чергового режиму. А через несправність підсилювачів фронтальних каналів у домашньому кінотеатрі був відсутній звук із каналів Front Speakers.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано АВ ресивер не перевантажувати. Слідкувати, щоб на корпусі, вентиляційній решітці не збирався пил та не потрапляв усередину пристрою.

ремонт АВ ресивера Marantz SR-73
ремонт АВ ресивера Marantz SR-73
ремонт АВ ресивера Marantz SR-73
ремонт АВ ресивера Marantz SR-73
ремонт АВ ресивера Marantz SR-73

Коментувати