Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, немає звуку з front speakers у Marantz SR-73, ремонт АВ ресивера домашнього кінотеатру.

Закінчення ремонту: 11.11.2019
Замовлення №: 90732
✓ Пристрій, виробник, модель

АВ ресивер Маранц SR-73, що входить до складу домашнього кінотеатру має п'ятирівневий індикатор сигналу, що приймається, 30 фіксованих налаштувань для УКХ та СХ, 4 режими обробки сигналу для просторового звучання. Ресивер має вхідні та вихідні роз'єми для об'єднання системною шиною D-BUS всіх модулів комплексу.

✓ Заявлена несправність замовником

Клієнту необхідний ремонт АВ ресивера домашнього кінотеатру, в роботі якого виникли проблеми, а саме він не включається, немає звуку з каналів Front Speakers (передніх динаміків). Також від нього дізналися, що до нас АВ ресивер не розбирали та ремонт не виконували, оскільки несправність виявилася вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей АВ ресивер, який входить до складу домашнього кінотеатру в досить хорошому стані, у нього трохи запилений корпус та вентиляційні ґрати, але не критично. Після того, як його розібрали, з'ясували, що на внутрішніх компонентах зібрався пил, а також те, що в даній моделі використовується модуль живлення WA183J203-2 з інтегральною схемою NJU3711D та декодером NJM2177L, що вийшов із ладу. Також у ході проведеної діагностики точно встановлено, що несправні підсилювачі фронтальних каналів, тому ремонт АВ ресивера домашнього кінотеатру є неминучим.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модулів, що вийшли з ладу, довелося перепаювати багато різних компонентів, таких як, електролітичні конденсатори з різним маркуванням, діоди, резистори (див. світлини №3, 4 та 5). Після такого ремонту АВ ресивера домашнього кінотеатру, на який видано гарантію, всі заявлені несправності повністю усунуті.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля живлення чергового режиму цього ресивера та підсилювачів фронтальних каналів у ньому, обійшовся замовнику в 900 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку причиною того, що АВ ресивер не включався, став вихід із ладу модуля живлення чергового режиму. А через несправність підсилювачів фронтальних каналів у домашньому кінотеатрі був відсутній звук із каналів Front Speakers.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано АВ ресивер не перевантажувати. Слідкувати, щоб на корпусі, вентиляційній решітці не збирався пил та не потрапляв усередину пристрою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.