Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, немає індикації живлення в ноутбуці Apple Macbook Pro A1425, ремонт ноутбуків Apple.

Закінчення ремонту: 12.12.2019
Замовлення №: 90788
✓ Пристрій, виробник, модель

Ноутбук Епл Mac Book Pro A1425 (Apple) з 13.3-дюймовим дисплеєм Retina має інноваційний двоядерний процесор Intel Core i5-3210M з тактовою частотою 2.5 ГГц, завдяки чому забезпечується його висока продуктивність. Цей ноутбук з інтегрованою відеокартою, мережевими адаптерами Wi-Fi 802.11 n, Bluetooth 2.1 + EDR та Gigabit Ethernet, у ньому використовується вінчестер, об'ємом 256 ГБ. Комп'ютер має 2 порти USB 3.0, 2 Thunderbolt, HDMI, аудіо роз'єм, картридер SD. У ньому використовується літій-полімерна АКБ 74 Вт*год

✓ Заявлена несправність замовником

Ноутбук від популярного в усьому світі виробника Apple надійшов до нашого сервісного центру з міста Львів у захисному чохлі разом із зовнішнім блоком живлення (видно на першій світлині). Телефоном замовник повідомив, що спочатку хрипів динамік, він вирішив самостійно його замінити, при цьому після цього ноутбук взагалі перестав включатися та навіть відсутня індикація живлення. Оскільки дана модель є досить дорогою, замовнику необхідно, щоб ремонт ноутбуків Apple виконали фахівці.

✓ Діагностика сервісним центром

Ноутбук надійшов у хорошому вигляді, його корпус без будь-яких механічних пошкоджень, на кришці видно незначні потертості та є дві круглі наклейки (див. світлини №1, 2). Щоб точно дізнатися причину виникнення несправності та встановити, як надалі виконувати ремонт ноутбуків Apple, його повністю розібрали та провели діагностику. Це дозволило дізнатися, що несправність досить серйозна, оскільки з ладу вийшла материнська плата, ланцюги живлення, необхідно перепаяти мікросхему зарядки, відповідно без ремонту ноутбуків Apple не обійтися.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю, як у цьому випадку, для виконання професійного ремонту ноутбуків Apple знадобилося спеціальне обладнання, за допомогою якого було відновлено працездатність материнської плати, на якій перепаяли багато деталей, таких як резистори, електролітичні конденсатори. Відновлено ланцюги живлення, перепаяно мікросхему зарядки, що вийшла з ладу. Це був результативний ремонт ноутбуків Apple, після якого він увімкнувся. На останній світлині видно, що індикація світиться на роз'ємі. Ноутбук після ремонту з видачею гарантії на нього, запакований у ту саму коробку та відправлений замовнику до Львова.

✓ Загальна вартість ремонту

З такою проблемою ремонт материнської плати, ланцюгів живлення та заміни мікросхеми живлення в ноутбуці коштував 2000 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку для ремонту ноутбуків Apple були всі підстави, оскільки з ладу вийшла материнська плата - основна його складова, на якій знадобилося перепаювання багатьох компонентів, а також заміна мікросхеми зарядки. Погіршило проблему не професійне втручання з боку самого користувача, який не розуміючи причин несправності, а також, як правильно виконувати ремонт, самостійно розібрав ноутбук та намагався поміняти динамік, після чого він взагалі перестав працювати (не вмикався).

✓ Рекомендації сервісного центру

Ноутбуки від компанії Apple є якісними та надійними пристроями, і ця модель не виняток. Після виконаного ремонту, при правильній експлуатації він зможе пропрацювати досить тривалий час. Надалі, при виникненні будь-яких проблем у роботі ноутбука (якщо таке станеться), замовнику рекомендовано ноутбук не розбирати та нічого більше самостійно не робити. Найкраще рішення – це звернення за допомогою до фахівців, які точно знають, як виконати ремонт!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.