Не включається, немає індикації в телевізорі Panasonic TX-40ESR500, ремонт телевізорів Панасонік в Києві.

Замовлення №: 
90745
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Панасонік TX-40ESR500 - це «розумний» 40-дюймовий LED телевізор із функцією Smart TV та бездротовим модулем Wi-Fi, зібраний у Малайзії. Модель не тільки з чудовою якістю зображення, але й звуку, за який відповідають 2 широкодіапазонні динаміки із загальною вихідною потужністю 20 Вт та режим об'ємного звуку V-Audio True Surround. У телевізора від популярної компанії Панасонік є 2 роз'єми HDMI, 2 USB 2.0, LAN port, CI (PCMCIA) слот та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор надійшов у сервісний центр із заявленою несправністю - не включається, індикації теж немає. З розповіді замовника дізналися, що за його припущенням ремонт телевізорів Панасонік в Києві потрібний через перенапругу в мережі, оскільки телевізор вимкнувся після того, як у квартирі блимнуло світло. Після цього його увімкнути вже не змогли. Також він повідомив, що раніше для ремонту телевізорів Панасонік в Києві не було причин, оскільки він зламався вперше.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Щоб дізнатися, що стало причиною несправності та як надалі правильно виконувати ремонт телевізорів Панасонік в Києві знадобилася діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. Припущення телемайстра, що з ладу міг вийти блок живлення (PSU), повністю підтвердилися, на ньому дійсно погоріли багато деталей, які підлягали заміні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для ремонту телевізорів Панасонік в Києві знадобилося перепаювання на блоці живлення таких деталей, як декілька електролітичних конденсаторів різного номіналу, діодів, резисторів. Також довелося перепаяти мікросхему, яка не підлягала відновленню. В результаті телевізор увімкнувся. На цей ремонт, який виконувався з використанням спеціального обладнання, замовнику з Києва видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт блоку живлення з перепаюванням багатьох деталей, включаючи мікросхему коштував замовнику 1300 грн.

✓ Причини несправності: 

До виникнення такої несправності, як у цьому випадку, схильні практично всі сучасні РК телевізори, і Панасонік не виняток. Блок живлення, материнська плата та інші модулі, що використовуються в телевізорі, вкрай негативно реагують на різкі перепади напруги мережі, що повністю підтверджує даний випадок. Через перенапругу в блоці живлення погоріло багато деталей, що спричинило складний та дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовника з м. Києва повідомлено про те, що телевізор після результативного ремонту не застрахований від виникнення подібної несправності, тим більше, якщо в будинку, де він проживає можливі різкі перепади напруги мережі. Щоб цього уникнути, рекомендовано якнайшвидше придбати стабілізатор напруги для телевізора, що продається у спеціалізованих магазинах Києва.

ремонт телевізора Panasonic TX-40ESR500
ремонт телевізора Panasonic TX-40ESR500
ремонт телевізора Panasonic TX-40ESR500
ремонт телевізора Panasonic TX-40ESR500

Коментувати