Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, немає індикації в AV-ресивері Denon AVR-X550BT, терміновий ремонт ресиверів.

Закінчення ремонту: 02.03.2020
Замовлення №: 00153
✓ Пристрій, виробник, модель

5.2-канальний AV-ресивер Денон AVR-X550BT, зібраний у В'єтнамі, з потужністю 130 Вт на канал, стане відмінним рішенням для створення ультрасучасного домашнього кінотеатру. Пристрій із високою якістю зображення у форматі 4K, можливістю відтворення музики зі смартфона або планшета, за допомогою вбудованого Bluetooth або порту USB, що знаходиться на передній панелі. Ресивер охоплює частотний діапазон від 20 до 20 000 Гц, у нього є 5 HDMI 2.0 входів та 1 HDMI 2.0, 2 цифрових оптичних, 2 аналогових стереофонічних, 2 композитних та інші. Є підтримка форматів файлів MP3, WMA, FLAC та DSD.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нас по допомогу та попросив, щоб було виконано ремонт ресивера у терміновому порядку, оскільки у його роботі виникла проблема. Він не включається, немає індикації після того, як через необережність на ресивер перекинули воду та найімовірніше вона потрапила усередину. Від замовника дізналися, що коли виникла проблема, він негайно вимкнув ресивер, потім увімкнув наступного дня, однак він так і не запрацював. Він також попросив, щоб після ремонту перевірили на працездатність Bluetooth, оскільки під'єднатися не вдалося. Ми завжди беремося за терміновий ремонт ресиверів, тому цей випадок не є винятком.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан ресивера добрий, про що свідчить перша світлина. Після того як його розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі як плата CUP12964Z_DIGITAL_MP з мікросхемою Panasonic MN864788, трансформатор VLT5U059ZE, блок живлення TF-0394V0. Усередині ресивер сильно залитий водою, на багатьох деталях окисли, на платі з'явився білий наліт (відбулося окислення), важко прочитати маркування (результат залиття добре видно на світлині №4). У ході діагностики стало зрозуміло, що з ладу одночасно вийшли два модулі – модуль живлення та модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти), тому для усунення цих несправностей потрібен терміновий ремонт ресиверів.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності ресивера виконаний ремонт модулів, що вийшли з ладу, для чого довелося перепаяти кілька деталей, включаючи діоди, резистори та конденсатори різного маркування. Виконано відмивання від оксидів та сушіння плат HDMI та ПНЧ. На останній світлині видно, що після термінового ремонту ресиверів несправність повністю усунена, він вмикається, Bluetooth також працює. Як просив замовник цей ремонт зроблено в найстисліші терміни (впоралися за 4 дні).

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням терміновості ремонт модуля живлення та ПНЧ, відмивання від оксидів та сушіння плат HDMI та ПНЧ коштував 1000 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною того, що ця модель повністю вийшла з ладу стало те, що ресивер з необережності залили водою, яка затекла всередину. Імовірно, вода потрапила в той момент, коли AV-ресивер знаходився в черговому режимі, саме тому згорів блок живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

З боку користувача це було правильне рішення негайно звернутися по допомогу до професіоналів після залиття ресивера водою, інакше проблема була б ще складнішою. Після результативного ремонту, який виконувався у терміновому порядку, рекомендовано поводитися з пристроєм дбайливіше та акуратніше. Не допускати попадання рідини всередину!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.