Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, не запускає відеокарту Razer Core X RC21-0131, ремонт комп'ютерної периферії.

Закінчення ремонту: 21.01.2020
Замовлення №: 00001
✓ Пристрій, виробник, модель

Зовнішня відеокарта Разер Core X RC21-0131 – це бокс, за допомогою якого можна під'єднати зовнішній графічний прискорювач до персонального комп'ютера. Цей пристрій сумісний з ноутбуками Razer Blade Stealth, Razer Blade та Razer Blade Pro. Максимальна потужність GPU, зібраного в Китаї, становить 500 Вт. Бокс підключається до ПК за допомогою сучасного інтерфейсу Thunderbolt 3 з конектором USB Type-C, при цьому пропускна здатність досягає 40 Гбіт/с. Ця комп'ютерна периферія обладнана блоком живлення потужністю 650 Вт, що цілком вистачає для підтримки роботи потужної відеокарти. Внутрішні розміри боксу становлять 60×160×330 мм.

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр надійшла комп'ютерна периферія, а саме бокс для зовнішньої відеокарти із заявленою несправністю - не включається, немає напруги на виході Type-C. Замовник попросив виконати діагностику та якщо виявиться, що блок живлення всередині неробочий, виконати його заміну на новий. На прийманні бокс теж не включився, він не запускає відеокарту, тому ремонт комп'ютерної периферії неминучий. Також замовник повідомив, що це перша несправність, тож раніше для звернення до майстерні не було потреби.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлинах №1 та 2 добре видно, що ця комп'ютерна периферія у відмінному стані, має акуратний корпус чорного кольору, без подряпин, потертостей або інших механічних пошкоджень. Після розбирання з'ясували, що за час експлуатації всередині зібралося трохи пилу, особливо на лопатях вентилятора (див. світлини №2 та 3). Перш ніж братися за ремонт комп'ютерної периферії, необхідно було з'ясувати першопричину несправності, для чого виконана діагностика. З її допомогою вдалося встановити, що з ладу вийшла основна крос плата, відповідно ремонт комп'ютерної периферії має бути спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту комп'ютерної периферії з такою несправністю знадобилося використання спеціального обладнання (інфрачервоної паяльної станції), оскільки довелося виконувати пропайку крос плати, а також заміну деяких деталей, таких як діод, резистори, конденсатор (див. світлину №5). Такий ремонт комп'ютерної периферії дозволив розв'язувати проблему. Також перевірено працездатність блоку живлення, він повністю у робочому стані. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт, що полягав в пропайці крос плати, заміні на ній деталей, що вийшли з ладу, обійшовся клієнту 900 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку для ремонту комп'ютерної периферії були всі підстави, оскільки з ладу вийшла крос плата, яка є засобом, що дозволяє під'єднати до персонального комп'ютера якомога більше додаткових модулів. За своєю конструкцією - це багатошарова друкована плата з певною кількістю додаткових слотів розширення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику повідомили про те, що блок живлення перевірений, він повністю робочий та його заміна не потрібна. При підключенні до персонального комп'ютера через кабель USB-C ця периферія вмикається (і без відеокарти). Рекомендовано перевірити та, при необхідності, замінити USB-C кабель.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.