Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, не регулюється гучність у Panasonic SA-AK310, ремонт муз центру Panasonic.

Закінчення ремонту: 19.10.2019
Замовлення №: 90677
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний центр (мінісистема) Панасонік SA-AK310 (Panasonic) на 5 CD-дисків, наділений функцією RDS, можливістю програмування послідовності відтворення, а також 30 радіоканалами в пам'яті. До додаткових характеристик можна віднести низьке споживання енергії в режимі очікування (близько 0,5 Вт), наявність режиму автоматичного вимкнення живлення, програмованого таймера та годинника.

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр надійшов муз центр від відомого та популярного виробника Panasonic з проблемою - не включається. Разом з пристроєм користувач приніс пульт дистанційного керування без кришки та шнура. Він попросив виконати ремонт муз центру Panasonic, а також перевірити регулятори та кнопки, оскільки не регулюється гучність.

✓ Діагностика сервісним центром

Муз центр надійшов у досить хорошому стані (можна судити з першої світлини), у нього акуратний корпус, без жодних механічних пошкоджень. Після того, як його розібрали та провели діагностику, стало зрозуміло, що з ладу одночасно вийшли два модулі, а саме, плата живлення та плата управління CMKM-P3X RJBX0308AB, відповідно ремонт муз центру Panasonic має бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відремонтовано модуль живлення та плату управління, для чого довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, наприклад, конденсаторів, діодів, резисторів. Також відновлено регулятор гучності. На останній світлині добре видно, що після ремонту муз центру Panasonic він повністю в робочому стані, гучність регулюється.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт, що складається з відновлення модуля живлення, плати управління, а також регулятора гучності обійшовся 800 грн.

✓ Причини несправності

У даному конкретному випадку муз центр від популярної компанії Panasonic не працював (не включався) через те, що з ладу вийшли дві плати - живлення та управління. Через те, що несправним був регулятор гучності, неможливо було відрегулювати гучність. Дві ці несправності результативно усунуті.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як цей муз центр був результативно відремонтований, замовнику рекомендовано намагатися не включати його під час грози, оскільки через перепад напруги мережі він знову може вийти з ладу. З регулятором гучності поводитися максимально акуратно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.