Не включається, не працюють всі кнопки в Pioneer AVH-P4200DVD, ремонт автомагнітоли Піонер.

Замовлення №: 
90474
✓ Пристрій, виробник, модель: 

DVD/CD автомагнітола (2DIN) Піонер AVH-P4200DVD з внутрішнім підсилювачем (14 Вт RMS CEA-2006/50 х 4 канали), 7-дюймовим дисплеєм із багатьма кутами коригування та інтуїтивно сенсорним управлінням. Автомагнітола модельного ряду 2010 року, підтримує відтворення відео з DVD, DVD-R, DVD-RW, DivX, Video CD, у неї в наявності 8-смуговий графічний еквалайзер. Модель сумісна з більшістю аудіосистем.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Потрібно терміновий ремонт автомагнітоли Піонер, в роботі якої виникли проблеми, а саме, вона не включається, не всі кнопки спрацьовують. За словами замовника несправність почала себе проявляти після того, як автомагнітолу від популярного виробника Піонер, залили рідиною, котра за його припущенням могла затекти всередину. Також він повідомив, що раніше її ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як ресивер розібрали, що необхідно для проведення діагностики та подальшого ремонту, з'ясували, що з ладу вийшов модуль управління. Це сталося внаслідок того, що на нього потрапила рідина, почали з'являтися оксиди. Крім того, оксиди з'явилися на кнопках управління (добре видно на світлині №4). Виходячи з ситуації, ремонт автомагнітоли Піонер буде не простим. В цілому стан автомагнітоли досить гарний, у неї акуратний вигляд.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для ремонту автомагнітоли Піонер знадобилося відмивання від оксидів плати та кнопок управління, відновлення перехідних пістонів під мікроскопом, пропайка роз'єму живлення. Такий результативний ремонт, на який видана гарантія, дозволив повністю вирішити проблему, автомагнітола від виробника Піонер включається, всі кнопки спрацьовують відмінно. Як і просив замовник, ремонт виконаний в самі стислі терміни. 

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість цього ремонту з пропайкою роз'єму живлення, перехідних пістонів під мікроскопом та відмиванням плати від оксидів - 1300 грн.

✓ Причини несправності: 

Головною причиною того, що автомагнітола Піонер не включалася та не працювали кнопки, а в результаті знадобився терміновий ремонт, стало не акуратне поводження з боку користувача. А саме, ресивер залили рідиною, яка просочилася всередину і на головних модулях почали утворюватися оксиди.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Рекомендовано при подальшій експлуатації даного головного пристрою намагатися не допускати попадання води або будь-якої іншої рідини всередину!

ремонт автомагнітоли Pioneer AVH-P4200DVD
ремонт автомагнітоли Pioneer AVH-P4200DVD
ремонт автомагнітоли Pioneer AVH-P4200DVD
ремонт автомагнітоли Pioneer AVH-P4200DVD

Коментувати