Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, не працює радіо в Pioneer KEH-M6096ZH Honda, ремонт старих автомагнітол.

Закінчення ремонту: 22.01.2020
Замовлення №: 00005
✓ Пристрій, виробник, модель

CD автомагнітола Піонер KEH-M6096ZH Honda в шахту 1DIN вже досить стара. Модель з максимальною вихідною потужністю 50 Вт на кожен із чотирьох каналів, має невеликий дисплей, на якому видно всю необхідну інформацію.

✓ Заявлена несправність замовником

Автомагнітола, що надійшла в наш сервісний центр, не включається, зі слів замовника, вже давно не працює радіо (немає FM). Від нього також дізналися, що оскільки ресивер вже досить старий, він виходить з ладу не вперше, до нас його ремонтували в іншій майстерні, але з часом він знову зламався. Оскільки ми виконуємо ремонт старих автомагнітол, вона прийнята у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що зовнішній вигляд цієї старої автомагнітоли не дуже акуратний, вона запилена, при цьому якихось механічних пошкоджень на ній немає. Щоб правильно виконати ремонт старих автомагнітол, необхідно точно визначити, що стало причиною виникнення несправності. Для цих цілей передбачено діагностику, для чого пристрій довелося повністю розібрати. Як виявилося, проблема виникла в роботі модуля живлення, несправний субмодуль тюнера радіо.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модулів, що вийшли з ладу, довелося перепаяти багато оригінальних деталей, до яких входять електролітичні конденсатори з різним маркуванням, діоди, резистори, також перепаяли одну мікросхему (див. світлини №3 та 4). Після такого ремонту старих автомагнітол вона повністю у робочому стані, на останній світлині видно, що вона увімкнулась.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення та субмодуля тюнера радіо з перепаюванням оригінальних деталей замовник заплатив 350 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку причин виходу з ладу цієї магнітоли, з яких був потрібний ремонт, дві. Те, що вона не включалася, пов'язано з тим, що несправним виявився модуль живлення, на якому довелося перепаяти перелік деталей. А радіо давно не працювало через субмодуль тюнера радіо, що вийшов з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки ця автомагнітола вже досить стара, після ремонту рекомендовано поводитися з нею максимально акуратно та дбайливо. В автомобілі підключати уважно – не допускати переполюсування!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.