Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається музичний центр Philips AZ-780/12, ремонт муз центрів Філіпс.

Закінчення ремонту: 22.11.2019
Замовлення №: 90773
✓ Пристрій, виробник, модель

Магнітола Філіпс AZ-780/12 із загальною вихідною потужністю 2 Вт наділена FM-тюнером, USB інтерфейсом, а також виходом mini-jack (3.5 мм). Цей муз центр з підтримкою таких медіаносіїв, як CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD, WMA-CD. Магнітола з провідним підключенням, наявністю РК екрану та динамічним посиленням НЧ для глибокого та насиченого звучання басів. У комплекті постачання передбачено пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Музичний центр, що поступив у нашу майстерню, не включається. Зі слів замовника, коли та як це сталося, він не звернув уваги. Також він повідомив, що в основному використовував магнітолу як радіо. Замовник попросив, щоб було виконано ремонт муз центрів Філіпс, а також перевірено на максимумі гучність.

✓ Діагностика сервісним центром

Муз центр у відмінному стані, у нього акуратний, без механічних пошкоджень корпус, що підтверджують світлини №1 та 2. Раніше ремонт муз центрів Філіпс ще не виконувався, пристрій не розкривався. Після його розбирання з'ясували, що в даній моделі використовується плата живлення 150-2078010E55B 0S685AZ780/94V0,1.6mm, а оскільки вона вийшла з ладу (на ній згорів імпульсний трансформатор та інші деталі) без ремонту не обійтися. На світлині №3 добре видно, як сильно погоріли деталі на платі живлення, навіть на текстоліті залишилися коричневі плями.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модуля живлення виконано заміну згорілого імпульсного БЖ на трансформаторний 9 В * 1,5 А (див. світлину №4), перепаяні такі компоненти, як діодний міст 100 В 2 А, С 4700,0 * 25 В, трансформатор мережевий 220- 9 У 1,5 А. Як і просив замовник, перевірено звук на максимальній гучності, все працює добре, тобто потужності аналогового трансформатора цілком вистачає. Після такого ремонту муз центрів Філіпс він повністю у робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни імпульсного блоку живлення на трансформаторний, перепаювання деталей обійшовся замовнику 550 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно, враховуючи той факт, наскільки сильно постраждала плата живлення, на якій погоріло багато деталей, до виникнення цієї несправності міг призвести сильний стрибок напруги мережі. В результаті муз центр від відомого та популярного виробника Філіпс повністю вийшов з ладу та був потрібний складний ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, а саме заміни багатьох деталей, включаючи трансформатор, даний муз центр при правильній експлуатації пропрацює ще досить тривалий час. Щоб уникнути виникнення подібної проблеми надалі, замовнику рекомендовано використовувати магнітолу разом із стабілізатором напруги, який захищатиме її від перепадів напруги мережі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.