Не включається мікрохвильова піч Samsung M1833NR, ремонт мікрохвильової печі Samsung.

Замовлення №: 
90310
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Звичайна мікрохвильова піч соло Самсунг M1833NR (Samsung) з сенсорним управлінням, об'ємом внутрішньої духовки 23 літра та потужністю мікрохвиль 800 Вт. У даній моделі використовується технологія С.Т.Р. (Система тривимірного розподілу мікрохвиль), завдяки якій досягається рівномірне приготування їжі завдяки ефективному розподілу мікрохвиль. Мікрохвильовка з 6 рівнями потужності, у неї є додаткова функція «Швидкий старт».

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт мікрохвильової печі Samsung, оскільки вона не працює, не включається. З його слів дізналися, що пристрій використовується досить інтенсивно, в ньому не тільки готують різні страви, в основному каші, але також розігрівають сніданок, обід та вечерю. Оскільки проблема виникла вперше, раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Мікрохвильова піч від відомого виробника Samsung надійшла в хорошому стані. Після того, як її розібрали, що необхідно для проведення діагностики та подальшого ремонту, з'ясували, що в ній використовується магнетрон OM75S (31), реле F3AA024E, а також плата управління SAMSUNG RA-22LED RC-22LED DE41-00104A. В ході діагностики вдалося встановити, що ремонт мікрохвильової печі Samsung неминучий, оскільки згорів мікроперемикач та спалив плату управління. Крім того, з ладу вийшов блок комутації.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для результативного ремонту мікрохвильової печі Samsung потрібна була заміна мікроперемикача 16а 250в. Повністю відновлено працездатність плати управління та блоку комутації, для чого довелося перепаяти деякі деталі (див. світлину №4). Після ремонту, на який видана гарантія, ця мікрохвильова піч включилася.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт мікрохвильової печі Samsung з заміною кінцевого перемикача та відновленням плати управління коштував 400 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному конкретному випадку причина того, що мікрохвильовка Samsung перестала включатися, очевидна - це згорілий мікровимикач, котрий повністю вивів з ладу плату управління.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Надалі майстер рекомендував правильно поводитися з мікрохвильовою піччю, періодично за нею доглядати, намагатися, щоб у вентиляційній решітці не накопичувався пил, після приготування або розігрівання страв залишати дверцята відкритими, щоб внутрішня духовка добре провітрилася. Такі прості правила допоможуть уникнути ремонту будь-якої марки СВЧ печі, і Samsung не виняток.

ремонт мікрохвильової печі Samsung M1833NR
ремонт мікрохвильової печі Samsung M1833NR
ремонт мікрохвильової печі Samsung M1833NR
ремонт мікрохвильової печі Samsung M1833NR

Коментувати