Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається мікрохвильова піч Samsung M1833NR, ремонт мікрохвильової печі Samsung.

Закінчення ремонту: 15.07.2019
Замовлення №: 90310
✓ Пристрій, виробник, модель

Звичайна мікрохвильова піч соло Самсунг M1833NR (Samsung) з сенсорним управлінням, об'ємом внутрішньої духовки 23 літра та потужністю мікрохвиль 800 Вт. У даній моделі використовується технологія С.Т.Р. (Система тривимірного розподілу мікрохвиль), завдяки якій досягається рівномірне приготування їжі завдяки ефективному розподілу мікрохвиль. Мікрохвильовка з 6 рівнями потужності, у неї є додаткова функція «Швидкий старт».

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт мікрохвильової печі Samsung, оскільки вона не працює, не включається. З його слів дізналися, що пристрій використовується досить інтенсивно, в ньому не тільки готують різні страви, в основному каші, але також розігрівають сніданок, обід та вечерю. Оскільки проблема виникла вперше, раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Мікрохвильова піч від відомого виробника Samsung надійшла в хорошому стані. Після того, як її розібрали, що необхідно для проведення діагностики та подальшого ремонту, з'ясували, що в ній використовується магнетрон OM75S (31), реле F3AA024E, а також плата управління SAMSUNG RA-22LED RC-22LED DE41-00104A. В ході діагностики вдалося встановити, що ремонт мікрохвильової печі Samsung неминучий, оскільки згорів мікроперемикач та спалив плату управління. Крім того, з ладу вийшов блок комутації.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту мікрохвильової печі Samsung потрібна була заміна мікроперемикача 16а 250в. Повністю відновлено працездатність плати управління та блоку комутації, для чого довелося перепаяти деякі деталі (див. світлину №4). Після ремонту, на який видана гарантія, ця мікрохвильова піч включилася.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт мікрохвильової печі Samsung з заміною кінцевого перемикача та відновленням плати управління коштував 400 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку причина того, що мікрохвильовка Samsung перестала включатися, очевидна - це згорілий мікровимикач, котрий повністю вивів з ладу плату управління.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі майстер рекомендував правильно поводитися з мікрохвильовою піччю, періодично за нею доглядати, намагатися, щоб у вентиляційній решітці не накопичувався пил, після приготування або розігрівання страв залишати дверцята відкритими, щоб внутрішня духовка добре провітрилася. Такі прості правила допоможуть уникнути ремонту будь-якої марки СВЧ печі, і Samsung не виняток.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.