Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається мікрохвильова піч Samsung FW77KSTR, відремонтувати мікрохвильову піч.

Закінчення ремонту: 30.01.2020
Замовлення №: 00019
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікрохвильова піч з грилем Самсунг FW77KSTR з максимальною споживаною потужністю 1150 Вт, об'ємом внутрішньої духовки 20 літрів та тактовим типом управління. У моделі використовується система рівномірного розподілу мікрохвиль С.Т.Р (T.D.S), у неї 6 рівнів потужності НВЧ, в наявності такі функції, як приготування на пару, автоматичне розморожування та автоматичне приготування. До інших переваг мікрохвильової печі можна віднести пам'ять рецептів, сигнал завершення роботи, наявність LED дисплея, а також страви для приготування на пару.

✓ Заявлена несправність замовником

Мікрохвильова піч не включається, зі слів замовника її самостійно розкрили та поставили «жучок», при цьому такі дії не вирішили проблему, а скоріше навпаки, оскільки згоріло далі. З цієї причини потрібно відремонтувати мікрохвильову піч, причому якнайшвидше, оскільки вона дуже часто використовується для розігріву та приготування різних страв.

✓ Діагностика сервісним центром

Загальний стан мікрохвильової печі добрий, у неї акуратний корпус (див. світлину №1), внутрішня духовка чиста та не зажирена (див. світлину №2). Після її розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується магнетрон OM75P (31). Виконана діагностика показала, що з ладу вийшли високовольтні ланцюги та ланцюги живлення, в мікрохвильовій печі відсутні мережевий та високовольтний запобіжники, а також пробитий високовольтний конденсатор (світлина №4). З такими проблемами відремонтувати мікрохвильову піч можна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано відновлення високовольтних ланцюгів та ланцюгів живлення, для чого перепаяли деякі деталі. Замінені такі компоненти, як мережевий запобіжник 12А 220В, високовольтний запобіжник в захисному корпусі 5KV 0.85A, високовольтний конденсатор 1 MF 2100v HCH-212100 (видно на останній світлині). Виконано загальне чищення. Після того, як ми відремонтували мікрохвильову піч, вона вмикається (перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру).

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення ВВ ланцюгів, заміну мережного та високовольтного запобіжників, а також конденсатора сплачено 800 грн.

✓ Причини несправності

У цьому конкретному випадку мікрохвильова піч не включалася, так як з ладу вийшли ВВ ланцюги та ланцюги живлення, були відсутні мережевий та високовольтний запобіжники, а конденсатор виявився взагалі пробитим. Мало того, користувач самостійно намагався вирішити проблему, поставив «жучки», тим самим лише посиливши проблему.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як нам вдалося повністю відремонтувати цю мікрохвильову піч, замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких проблем надалі ніяких самостійних дій не робити, «жучки» більше не ставити, оскільки буде тільки гірше. Будь-якої складності ремонт довіряти фахівцям! Періодично мікрохвильовку доглядати, після приготування або розігріву страв в обов'язковому порядку провітрювати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.