Не включається мікрохвильова піч Samsung FW77KSTR, відремонтувати мікрохвильову піч.

Замовлення №: 
00019
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Мікрохвильова піч з грилем Самсунг FW77KSTR з максимальною споживаною потужністю 1150 Вт, об'ємом внутрішньої духовки 20 літрів та тактовим типом управління. У моделі використовується система рівномірного розподілу мікрохвиль С.Т.Р (T.D.S), у неї 6 рівнів потужності НВЧ, в наявності такі функції, як приготування на пару, автоматичне розморожування та автоматичне приготування. До інших переваг мікрохвильової печі можна віднести пам'ять рецептів, сигнал завершення роботи, наявність LED дисплея, а також страви для приготування на пару.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Мікрохвильова піч не включається, зі слів замовника її самостійно розкрили та поставили «жучок», при цьому такі дії не вирішили проблему, а скоріше навпаки, оскільки згоріло далі. З цієї причини потрібно відремонтувати мікрохвильову піч, причому якнайшвидше, оскільки вона дуже часто використовується для розігріву та приготування різних страв.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Загальний стан мікрохвильової печі добрий, у неї акуратний корпус (див. світлину №1), внутрішня духовка чиста та не зажирена (див. світлину №2). Після її розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується магнетрон OM75P (31). Виконана діагностика показала, що з ладу вийшли високовольтні ланцюги та ланцюги живлення, в мікрохвильовій печі відсутні мережевий та високовольтний запобіжники, а також пробитий високовольтний конденсатор (світлина №4). З такими проблемами відремонтувати мікрохвильову піч можна.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю виконано відновлення високовольтних ланцюгів та ланцюгів живлення, для чого перепаяли деякі деталі. Замінені такі компоненти, як мережевий запобіжник 12А 220В, високовольтний запобіжник в захисному корпусі 5KV 0.85A, високовольтний конденсатор 1 MF 2100v HCH-212100 (видно на останній світлині). Виконано загальне чищення. Після того, як ми відремонтували мікрохвильову піч, вона вмикається (перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру).

✓ Загальна вартість ремонту: 

За відновлення ВВ ланцюгів, заміну мережного та високовольтного запобіжників, а також конденсатора сплачено 800 грн.

✓ Причини несправності: 

У цьому конкретному випадку мікрохвильова піч не включалася, так як з ладу вийшли ВВ ланцюги та ланцюги живлення, були відсутні мережевий та високовольтний запобіжники, а конденсатор виявився взагалі пробитим. Мало того, користувач самостійно намагався вирішити проблему, поставив «жучки», тим самим лише посиливши проблему.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після того, як нам вдалося повністю відремонтувати цю мікрохвильову піч, замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких проблем надалі ніяких самостійних дій не робити, «жучки» більше не ставити, оскільки буде тільки гірше. Будь-якої складності ремонт довіряти фахівцям! Періодично мікрохвильовку доглядати, після приготування або розігріву страв в обов'язковому порядку провітрювати!

ремонт мікрохвильовки Samsung FW77SSTR
ремонт мікрохвильовки Samsung FW77SSTR
ремонт мікрохвильовки Samsung FW77SSTR
ремонт мікрохвильовки Samsung FW77SSTR
ремонт мікрохвильовки Samsung FW77SSTR

Коментувати