Мікрохвильова піч з грилем Самсунг FW77KSTR з максимальною споживаною потужністю 1150 Вт, об'ємом внутрішньої духовки 20 літрів та тактовим типом управління. У моделі використовується система рівномірного розподілу мікрохвиль С.Т.Р (T.D.S), у неї 6 рівнів потужності НВЧ, в наявності такі функції, як приготування на пару, автоматичне розморожування та автоматичне приготування. До інших переваг мікрохвильової печі можна віднести пам'ять рецептів, сигнал завершення роботи, наявність LED дисплея, а також страви для приготування на пару.
Мікрохвильова піч не включається, зі слів замовника її самостійно розкрили та поставили «жучок», при цьому такі дії не вирішили проблему, а скоріше навпаки, оскільки згоріло далі. З цієї причини потрібно відремонтувати мікрохвильову піч, причому якнайшвидше, оскільки вона дуже часто використовується для розігріву та приготування різних страв.
Загальний стан мікрохвильової печі добрий, у неї акуратний корпус (див. світлину №1), внутрішня духовка чиста та не зажирена (див. світлину №2). Після її розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується магнетрон OM75P (31). Виконана діагностика показала, що з ладу вийшли високовольтні ланцюги та ланцюги живлення, в мікрохвильовій печі відсутні мережевий та високовольтний запобіжники, а також пробитий високовольтний конденсатор (світлина №4). З такими проблемами відремонтувати мікрохвильову піч можна.
З такою несправністю виконано відновлення високовольтних ланцюгів та ланцюгів живлення, для чого перепаяли деякі деталі. Замінені такі компоненти, як мережевий запобіжник 12А 220В, високовольтний запобіжник в захисному корпусі 5KV 0.85A, високовольтний конденсатор 1 MF 2100v HCH-212100 (видно на останній світлині). Виконано загальне чищення. Після того, як ми відремонтували мікрохвильову піч, вона вмикається (перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру).
За відновлення ВВ ланцюгів, заміну мережного та високовольтного запобіжників, а також конденсатора сплачено 800 грн.
У цьому конкретному випадку мікрохвильова піч не включалася, так як з ладу вийшли ВВ ланцюги та ланцюги живлення, були відсутні мережевий та високовольтний запобіжники, а конденсатор виявився взагалі пробитим. Мало того, користувач самостійно намагався вирішити проблему, поставив «жучки», тим самим лише посиливши проблему.
Після того, як нам вдалося повністю відремонтувати цю мікрохвильову піч, замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких проблем надалі ніяких самостійних дій не робити, «жучки» більше не ставити, оскільки буде тільки гірше. Будь-якої складності ремонт довіряти фахівцям! Періодично мікрохвильовку доглядати, після приготування або розігріву страв в обов'язковому порядку провітрювати!
Коментувати