Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, індикатор горить в телевізорі BBK LD2213, діагностика несправностей РК телевізорів.

Закінчення ремонту: 12.08.2019
Замовлення №: 90113
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LCD телевізор ББК LD2213SU наділений 22-дюймовою (55 см) матрицею, кутом огляду 170° та одним незалежним TV-тюнером. В наявності цього телевізора такі роз'єми, як компонентний, SCART, RGB, VGA, HDMI, USB. Є вбудований DVD, підтримка назв файлів, ID3-тегів та CD-Text.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей РК телевізор надійшов в нашу майстерню через несправність - не включається, але індикатор горить, відповідно потрібна діагностика та подальший ремонт. Зі слів замовника стало зрозуміло, що несправність проявилася швидше за все через перегрів, оскільки телевізор вмонтований в нішу, тому від'єднана передня рамка (див. світлину №1). У зв'язку з цим йому потрібно, щоб була виконана діагностика несправностей РК телевізорів і дана відповідь, візьмемося ми за ремонт та чи влаштує його прогноз ціни.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як РК телевізор розібрали, з'ясували, що в ньому використовується процесор MStar MST9E19B-LF, однак така діагностика несправностей РК телевізорів показала, що з ладу одночасно вийшли два модуля - живлення та управління.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб усунути несправність в даних модулях довелося перепаяти багато різних SMD компонентів. Завдяки правильно виконаній діагностиці несправностей РК телевізорів, перепаяли кілька штук конденсаторів з різною маркуванням, діоди та резистори. Після цього РК телевізор включився. На цей ремонт видана гарантія, його ціна замовника повністю влаштувала.

✓ Загальна вартість ремонту

В даному випадку діагностика виконана безкоштовно, клієнт заплатив 570 грн. за відновлені модулі.

✓ Причини несправності

Оскільки РК телевізор зі знятою передньою рамкою використовувався в спеціальній ніші, де не було вентиляції, відповідно він сильно перегрівався, тому і виникла така несправність. Як результат з ладу вийшли модуль живлення і модуль управління, що підтвердила проведена попередня діагностика.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після проведеної діагностики та подальшого ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано організувати в ніші конвекцію повітря, інакше РК телевізор в черговий раз згорить від перегріву та знову виникне несправність, але через це по гарантії в ремонт не приймемо.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.