Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, індикатор блимає в медіаплеєрі Dune HD Max 4K, ремонт відеотехніки Dune.

Закінчення ремонту: 25.07.2019
Замовлення №: 90469
✓ Пристрій, виробник, модель

Топовий стаціонарний 4К медіаплеєр Дюне HD Max 4K (Dune) оснащений слотом для встановлення 3,5-дюймового HDD. "Серцем" швидкодії є однокристальна система Realtek RTD1295 з 16Гб вбудованої Flash-пам'яті, 2 Гб оперативної пам'яті та підтримкою установки карт пам'яті microSD. Дана відеотехніка з такими комунікаційними інтерфейсами, як USB 2.0, USB 3.0, USB Type-C, Bluetooth 4.0, Wi-Fi ас, Ethernet, Miracast, DLNA, HDMI та AirPlay.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт відеотехніки Dune через те, що медіаплеєр не включається, індикатор блимає, але екран не світиться. Він вступив в сервісний центр з відкритим лотком, який після того, як медіаплеєр вимкнувся «завис» і тепер його не можливо закрити (див. світлину №1). З розповіді клієнта відеотехніку вже розкривали, намагалися виконати ремонт, але не вийшло.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як пристрій розібрали та виконали діагностику з'ясували, що ремонт відеотехніки Dune неминучий, оскільки з ладу вийшов модуль живлення, на якому погоріло багато деталей. Однак точно встановлено, що ремонт блоку, що вийшов з ладу, можливий на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модуля живленння довелося перепаяти багато різних оригінальних компонентів, таких як транзистори, конденсатори з різним номіналом, діоди, мікросхему. Після ремонту відеотехніки Dune всі несправності повністю усунені.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню працездатності модуля живлення в відеотехніці Dune з урахуванням деталей, що перепаяли, коштував 1500 грн.

✓ Причини несправності

До виникнення даної несправності відеотехніки від відомого виробника Dune призвело те, що з ладу вийшов блок живлення, відповідно медіаплеєр перестав включатися, а оскільки в цей час був відкритий лоток, його «заклинило».

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту рекомендовано експлуатувати відеотехніку від компанії Dune максимально акуратно, не допомагати руками висувати або засовувати лоток.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.