Не включається, індикатор блимає в медіаплеєрі Dune HD Max 4K, ремонт відеотехніки Dune.

Замовлення №: 
90469
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Топовий стаціонарний 4К медіаплеєр Дюне HD Max 4K (Dune) оснащений слотом для встановлення 3,5-дюймового HDD. "Серцем" швидкодії є однокристальна система Realtek RTD1295 з 16Гб вбудованої Flash-пам'яті, 2 Гб оперативної пам'яті та підтримкою установки карт пам'яті microSD. Дана відеотехніка з такими комунікаційними інтерфейсами, як USB 2.0, USB 3.0, USB Type-C, Bluetooth 4.0, Wi-Fi ас, Ethernet, Miracast, DLNA, HDMI та AirPlay.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт відеотехніки Dune через те, що медіаплеєр не включається, індикатор блимає, але екран не світиться. Він вступив в сервісний центр з відкритим лотком, який після того, як медіаплеєр вимкнувся «завис» і тепер його не можливо закрити (див. світлину №1). З розповіді клієнта відеотехніку вже розкривали, намагалися виконати ремонт, але не вийшло.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як пристрій розібрали та виконали діагностику з'ясували, що ремонт відеотехніки Dune неминучий, оскільки з ладу вийшов модуль живлення, на якому погоріло багато деталей. Однак точно встановлено, що ремонт блоку, що вийшов з ладу, можливий на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення модуля живленння довелося перепаяти багато різних оригінальних компонентів, таких як транзистори, конденсатори з різним номіналом, діоди, мікросхему. Після ремонту відеотехніки Dune всі несправності повністю усунені.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по відновленню працездатності модуля живлення в відеотехніці Dune з урахуванням деталей, що перепаяли, коштував 1500 грн.

✓ Причини несправності: 

До виникнення даної несправності відеотехніки від відомого виробника Dune призвело те, що з ладу вийшов блок живлення, відповідно медіаплеєр перестав включатися, а оскільки в цей час був відкритий лоток, його «заклинило».

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту рекомендовано експлуатувати відеотехніку від компанії Dune максимально акуратно, не допомагати руками висувати або засовувати лоток.

ремонт відеотехніки Dune HD Max 4K
ремонт відеотехніки Dune HD Max 4K
ремонт відеотехніки Dune HD Max 4K

Коментувати