Не включається електрична піч Vinis VO-4820B, необхідно ремонт електродуховки в Києві.

Замовлення №: 
90141
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Електрична духовка Вініс VO-4820B - це практична сучасна модель з хорошим набором функцій, яка є простою у процесі експлуатації та догляду. Вона наділена верхнім, нижнім нагрівом та конвекцією з термостатом 60-250 ° С, а також камерою об'ємом 48 літрів. Має максимально зручні механічні органи керування.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Пристрій поступив з проблемою - не включається. Саме з цієї причини замовнику потрібен терміновий ремонт електродуховки в Києві. Він нам розповів, що духовку щодня використовують для приготування різних страв, при цьому поламалася вона вперше. Від того часу, як електродуховку придбали вона працювала нормально, але з якогось моменту після включення могла працювати 5 секунд і відразу вимикалась, причому не залежно від виставленого режиму. Тепер вона взагалі не включається, навіть не світиться черво иний індикатор живлення.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Першочерговий огляд показав, що духовка в чудовому стані, вона виглядає, практично як нова. Пристрій розібрали та провели діагностику, з'ясували, що проблема виникла в силових ланцюгах, а також в ланцюгах регулювання потужності розігріву. Такі симптоми говорять про те, що ремонт електродуховки в Києві обов'язковий.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми знаємо, як виконувати, ремонт електродуховки в Києві з такою проблемою, тому він полягав у відновленні модулів, що вийшли з ладу. Після ремонту працездатність електродуховки була перевірена, вона включається, працюють всі режими, включаючи таймер, термостат, три режими нагріву - верхній, нижній і їх комбінація, а також режим сушіння, розморожування та гриль. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ціна ремонту 400 грн.

ремонт електродуховки Vinis VO-4820B
ремонт електродуховки Vinis VO-4820B
ремонт електродуховки Vinis VO-4820B

Коментувати