Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається електрична піч Vinis VO-4820B, необхідно ремонт електродуховки в Києві.

Закінчення ремонту: 07.03.2019
Замовлення №: 90141
✓ Пристрій, виробник, модель

Електрична духовка Вініс VO-4820B - це практична сучасна модель з хорошим набором функцій, яка є простою у процесі експлуатації та догляду. Вона наділена верхнім, нижнім нагрівом та конвекцією з термостатом 60-250 ° С, а також камерою об'ємом 48 літрів. Має максимально зручні механічні органи керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Пристрій поступив з проблемою - не включається. Саме з цієї причини замовнику потрібен терміновий ремонт електродуховки в Києві. Він нам розповів, що духовку щодня використовують для приготування різних страв, при цьому поламалася вона вперше. Від того часу, як електродуховку придбали вона працювала нормально, але з якогось моменту після включення могла працювати 5 секунд і відразу вимикалась, причому не залежно від виставленого режиму. Тепер вона взагалі не включається, навіть не світиться черво иний індикатор живлення.

✓ Діагностика сервісним центром

Першочерговий огляд показав, що духовка в чудовому стані, вона виглядає, практично як нова. Пристрій розібрали та провели діагностику, з'ясували, що проблема виникла в силових ланцюгах, а також в ланцюгах регулювання потужності розігріву. Такі симптоми говорять про те, що ремонт електродуховки в Києві обов'язковий.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми знаємо, як виконувати, ремонт електродуховки в Києві з такою проблемою, тому він полягав у відновленні модулів, що вийшли з ладу. Після ремонту працездатність електродуховки була перевірена, вона включається, працюють всі режими, включаючи таймер, термостат, три режими нагріву - верхній, нижній і їх комбінація, а також режим сушіння, розморожування та гриль. Замовнику видана гарантія.

✓ Общая цена ремонта

Ціна ремонту 400 грн.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.