Не включається DVD-програвач Marantz DV6500, ремонт відеотехніки Marantz.

Замовлення №: 
90314
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Універсальний DVD програвач Марантз DV6500 (Marantz) виконаний в класичному дизайні, завдяки чому ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. У цьому пристрої присутня прогресивна розгортка, що забезпечує чіткіше зображення, без будь-яких спотворень. DVD програвач підтримує відтворення таких форматів, як CD-Audio, DVD-Video, JPEG, MP3, SVCD, Video CD, WMA.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібно ремонт відеотехніки Marantz, оскільки в її роботі виникли проблеми, а саме, DVD програвач не включається. З його розповіді з'ясували, що пристрій вийшов з ладу вперше, до цього ніяких проблем не спостерігалося, від коли його купили ще не розкривали та не виконували ремонт. Він передбачає, що несправність могло спровокувати різке вимикання світла, оскільки навіть у включеному комп'ютері "запищав" UPS.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Дана відеотехніка надійшла в хорошому стані, видно, що з нею поводились акуратно та дбайливо. Пристрій розібрали та з'ясували, що в даній моделі використовується плата Main Board E211079 з мікросхемою SONY CXD2753R, при цьому з ладу вийшов блок живлення BE5982F0101 з трансформатором 00EPKT133. Ремонт відеотехніки Marantz буде виконуватися в даному модулі.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Після першого огляду на блоці живлення відразу виявили роздуті конденсатори, які підлягали заміні, причому міняти конденсатори слід на точно такі ж, як за ємністю, так і за напругою. Ми перепаяли оригінальні деталі, котрі вийшли з ладу, включаючи також резистори. Після такого ремонту відеотехніки Marantz, на який видана гарантія, програвач включився.

✓ Загальна вартість ремонту: 

З урахуванням перепаяних оригінальних деталей такий ремонт коштував замовнику - 800 грн.

✓ Причини несправності: 

Враховуючи несправність описану вище - дійсно проблема могла виникнути через різке відключення електроенергії, що є досить поширеним явищем, з яким часто зустрічаються майстри нашого сервісного центру.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Не залежно від виробника, чи це програвач Marantz, BBK, Denon чи будь-який інший, рекомендуємо використовувати його зі спеціальним стабілізатором напруги, який захистить пристрій від різних непередбачених ситуацій, в тому числі перепадів напруги у  мережі.

ремонт DVD-програвача Marantz DV6500
ремонт DVD-проигрывателя Marantz DV6500
ремонт DVD-проигрывателя Marantz DV6500

Коментувати