Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, до цього сам перевантажувався телевізор Philips 22PFL3606H, ремонт РК телевізора Філіпс.

Закінчення ремонту: 06.08.2019
Замовлення №: 90470
✓ Пристрій, виробник, модель

22-дюймовий РК LED телевізор Філіпс 22PFL3606 H, зібраний в 2011 році (Польща), з технологією Digital Crystal Clear для чіткості зображення, функцією Clear Sound для досягнення кришталево чистого звуку та вбудованим тюнером MPEG-4 для прийому високого дозволу без приставки. Бездоганне підключення виконується зі входом HDMI та функцією Easylink.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов зі скаргою - не включається. Зі слів замовника, якому потрібний ремонт РК телевізора Філіпс, до цього він самостійно перевантажувався, в режимі ТБ використовувався як монітор. Оскільки це не перша несправність, раніше цей РК телевізор від відомого виробника Філіпс вже розкривали та виконували ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як РК телевізор розібрали та провели ряд діагностичних робіт, з'ясувалося, що проблема досить серйозна, оскільки з ладу одночасно вийшло два основних модуля - материнська плата 715G4796-M1B-000-004X (WK: 1112) з тюнером TDTK-G731D та блок живлення (PSU) 715G4899-P1A-000-0020, відповідно ремонт РК телевізора Філіпс буде виконуватися в них.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення материнської плати (Main Board) та блоку живлення довелося перепаяти багато різних SMD елементів, в тому числі конденсаторів, резисторів, діодів, мікросхему. Подальший ремонт полягав у відновленні живлення процесора. Після такого ремонту РК телевізора Філіпс він включився, зображення та звук хорошої якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт материнської плати та блоку живлення з перепаюванням деталей та відновленням живлення процесора коштував 650 грн.

✓ Причини несправності

Цей РК телевізор марки Філіпс, що пропрацював на протязі 10 років, вийшов з ладу через несправності двох основних модулів - блоку живлення та плати Main Board, що могло бути спровоковане самими різними факторами. Нам вдалося виконати ремонт даних модулів на компонентному рівні, тому їх заміна не знадобилася.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконаного ремонту бажано експлуатувати телевізор максимально акуратно, виконуючи всі правила по експлуатації. Про це повідомили замовнику.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.