Не включається, до цього сам перевантажувався телевізор Philips 22PFL3606H, ремонт РК телевізора Філіпс.

Замовлення №: 
90470
✓ Пристрій, виробник, модель: 

22-дюймовий РК LED телевізор Філіпс 22PFL3606 H, зібраний в 2011 році (Польща), з технологією Digital Crystal Clear для чіткості зображення, функцією Clear Sound для досягнення кришталево чистого звуку та вбудованим тюнером MPEG-4 для прийому високого дозволу без приставки. Бездоганне підключення виконується зі входом HDMI та функцією Easylink.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор надійшов зі скаргою - не включається. Зі слів замовника, якому потрібний ремонт РК телевізора Філіпс, до цього він самостійно перевантажувався, в режимі ТБ використовувався як монітор. Оскільки це не перша несправність, раніше цей РК телевізор від відомого виробника Філіпс вже розкривали та виконували ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як РК телевізор розібрали та провели ряд діагностичних робіт, з'ясувалося, що проблема досить серйозна, оскільки з ладу одночасно вийшло два основних модуля - материнська плата 715G4796-M1B-000-004X (WK: 1112) з тюнером TDTK-G731D та блок живлення (PSU) 715G4899-P1A-000-0020, відповідно ремонт РК телевізора Філіпс буде виконуватися в них.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення материнської плати (Main Board) та блоку живлення довелося перепаяти багато різних SMD елементів, в тому числі конденсаторів, резисторів, діодів, мікросхему. Подальший ремонт полягав у відновленні живлення процесора. Після такого ремонту РК телевізора Філіпс він включився, зображення та звук хорошої якості.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт материнської плати та блоку живлення з перепаюванням деталей та відновленням живлення процесора коштував 650 грн.

✓ Причини несправності: 

Цей РК телевізор марки Філіпс, що пропрацював на протязі 10 років, вийшов з ладу через несправності двох основних модулів - блоку живлення та плати Main Board, що могло бути спровоковане самими різними факторами. Нам вдалося виконати ремонт даних модулів на компонентному рівні, тому їх заміна не знадобилася.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після виконаного ремонту бажано експлуатувати телевізор максимально акуратно, виконуючи всі правила по експлуатації. Про це повідомили замовнику.

ремонт РК телевізора Philips 22PFL3606H
ремонт РК телевізора Philips 22PFL3606H
ремонт РК телевізора Philips 22PFL3606H
ремонт РК телевізора Philips 22PFL3606H

Коментувати