Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, чути як клацає всередині LG 50PJ350, вартість ремонту плазмового телевізора.

Закінчення ремонту: 06.01.2020
Замовлення №: 90873
✓ Пристрій, виробник, модель

Плазмовий телевізор ЛГ 50PJ350 з великим 50-дюймовим екраном, яскравістю 1500 кд/², контрастністю 3000000:1 та кутом огляду 178° як по вертикалі, так і по горизонталі. Ця модель, що увійшла до лінійки 2011 року, наділена об'ємним звучанням та аудіосистемою, загальною потужністю 20 Ватт. Плазма з гарним набором портів, включаючи вхід АВ (композитний), USB 2.0, HDMI 1.3, RF вхід, RGB вхід (D-sub 15 pin), ПК аудіо вхід.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей плазмовий телевізор надійшов з несправністю - не вмикається, індикатор не світиться, чутно як клацає всередині. На прийманні користувач повідомив, що телевізор експлуатується досить інтенсивно, причому вже протягом 9 років з моменту придбання, однак до цього жодних проблем у його роботі не спостерігалося. Він припускає, що причиною несправності стало те, що під час роботи плазми раптово вимкнули світло, після чого він не вмикається. Також він розповів, що спочатку, коли тільки купили телевізор, разом з ним купили стабілізатор, але після певного часу він вийшов з ладу, тому далі телевізор уже працював без нього. Як показує практика, вартість ремонту плазмового телевізора з такою несправністю можна буде дізнатися лише після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб виконати діагностику та подальший ремонт, плазмовий телевізор повністю розібрали, що видно на світлинах №2, 3 та 4. Діагностика показала, що несправність досить складна, тому вартість ремонту плазмового телевізора буде високою. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшов блок живлення (PSU), у якому погоріли багато деталей та підлягають заміні. Цю інформацію повідомили замовнику, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки великому досвіду телемайстрів відновити блок живлення, що вийшов з ладу вдалося на компонентному рівні, для чого довелося перепаяти багато різних деталей - кілька діодів, резисторів, електролітичних конденсаторів різного номіналу, також довелося перепаяти мікросхему. Цей ремонт виконувався на спеціальному ремонтному устаткуванні. В результаті телевізор увімкнувся, про що свідчить перша світлина. З вартістю ремонту плазмового телевізора, на який видано гарантію, клієнт повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість відновлення блоку живлення з заміною багатьох деталей, включаючи мікросхему, склала 2600 грн.

✓ Причини несправності

Ця плазмова панель, що пропрацювала справно близько 9 років, перестала включатися через те, що з ладу вийшов блок живлення. Оскільки на цьому модулі погоріло дуже багато різних деталей, це могло бути викликано різким перепадом напруги мережі, що підтвердив сам замовник. Вартість ремонту цього плазмового телевізора була б ще вищою, якби довелося змінювати цілий новий блок живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано знову використовувати стабілізатор напруги, для чого відремонтувати той, що вийшов з ладу, або купити новий, у якого цілком доступна вартість. Оскільки плазмовий телевізор вже досить довго працює, експлуатувати його у помірному режимі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.