Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, чутний писк у телевізорі Orion LCD3224, ремонт LCD телевізорів Orion.

Закінчення ремонту: 01.11.2019
Замовлення №: 90473
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК LCD телевізор Оріон LCD3224 (Orion) з роздільною здатністю 1366x768 пікселів, яскравістю 450 кд/м² та часом відгуку 8 мс. Ця модель з прогресивною розгорткою, таймером сну та телетекстом, має такі роз'єми, як два HDMI, S-Video, композитний, компонентний, Scart, роз'єм для навушників 3.5 мм. За високу якість стерео звуку несуть відповідальність два динаміки із сумарною потужністю 16 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт LCD телевізорів Orion, ця модель прийнята в роботу через те, що телевізор не вмикається, чутно не характерний писк. Імовірно, такі «симптоми» вказують на те, що проблема в блоці живлення, що має бути підтверджено діагностикою, тільки після цього можна точно визначити, як виконувати ремонт LCD телевізорів Orion. Разом із телевізором замовник приніс до сервісного центру пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей LCD телевізор від відомого виробника Orion надійшов у хорошому стані, однак з дуже запиленою підставкою (див. світлину №1), також сильно запилені вентиляційні решітки (світлина №2). Після розбирання телевізора з'ясували, що в цій моделі використовується мікросхема ZR39160PQCG, стабілізатор напруги AIC 1084-33PM, при цьому діагностика показала, що з ладу вийшов блок живлення, відповідно, ремонт LCD телевізорів Orion повинен бути спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту блоку живлення знадобилося перепаювання багатьох деталей, включаючи електролітичні конденсатори з різним маркуванням в кількості 4 штук, LF 25, резистори, діоди. Блок живлення відновили, але коли він пищав, давав підвищену напругу та спалив ланцюги DC-DC на платі MAIN BOARD. Для відновлення цього модуля довелося перепаяти мікросхему DC-DC живлення 1,2 (видно на світлині №5). Після описаного ремонту LCD телевізорів Orion він повністю в робочому стані, він включається, не характерний писк зник.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт у телевізорі Orion блоку живлення та плати MAIN BOARD з перепаюванням багатьох деталей, в т.ч. мікросхеми DC-DC коштував 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення такої складної несправності та ремонту LCD телевізорів Orion став вихід з експлуатації блоку живлення, на якому погоріло багато різних компонентів. Саме тому телевізор не вмикався. Але після його ремонту, виникла інша проблема - коли він пищав, з'явилася завищена напруга, що негативно вплинуло на роботу материнської плати, а саме спалило ланцюги DC-DC.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано періодично доглядати за цим LCD телевізором, а саме, не допускати скупчення пилу у вентиляційних решітках, що негативно позначається на роботі будь-якого телевізора та Orion не виняток.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.