Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, блимає кольорами підсвітка клавіш в RS ADL-278FT, заміна плати в автомагнітолі.

Закінчення ремонту: 21.11.2019
Замовлення №: 90500
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійний центр РС ADL-278FT до установчої шахти 2 DIN, увійшов до лінійки 2016 року та працює під управлінням операційної системи Android 4.2. В автомагнітолі використовується процесор CPU CSR PRIMA II Cortex A9 з тактовою частотою 1 Гц, 1 ГБ оперативної пам'яті та 8 ГБ вбудованої пам'яті. Автомагнітола наділена сенсорним 7" TFT екраном з підтримкою мультижестів, вбудованим W-FI модулем та GPS приймачем. За якість звуку відповідає звуковий процесор Philips TDA7388 з максимальною потужністю. 50 Ватт на кожен із 4 каналів.

✓ Заявлена несправність замовником

Автомагнітола надійшла в сервісний центр із проблемою - не включається, блимає кольорами підсвітка кнопок. Такі «симптоми» можуть вказувати на те, що найшвидше буде потрібною заміна плати в автомагнітолі, але це має бути підтверджено під час виконання діагностичних робіт. Від замовника дізналися, що це не перша несправність, тому ремонт автомагнітол до нас вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання автомагнітоли з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата MAIN CME8604B-MB_PCB VER:A.6 та Android-субмодуль CME8604B-ARM_PCB. У ході діагностики з'ясували, що саме ці дві плати вийшли з ладу та відновленню на компонентному рівні не підлягають, відповідно, потрібна заміна плати в автомагнітолі, про що повідомили замовнику та отримали від нього схвалення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у заміні плати в автомагнітолі, а саме, MAIN CME8604B-MB_PCB VER:A.6 та Android-субмодуль CME8604B-ARM_PCB VER:A.2 90.3010.0000082 2015-1-10 (добре видно на світлинах №4 та 5). Після результативної заміни нових плат, ця автомагнітола повністю в робочому стані, вона вмикається, кнопки більше не блимають. На даний ремонт з позитивним результатом + нові плати замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни плати MAIN та субмодуля Андроїд у зборі обійшлися замовнику 3500 грн. Сума включає роботу та деталі.

✓ Причини несправності

В цьому випадку поломка виявилася досить складною, оскільки з ладу вийшли плата MAIN та субмодуль Андроїд. Це може бути пов'язано з тим, що при заведенні автомобіля був сильний стрибок напруги, оскільки в процесорі управління на платі MAIN прогоріла дірка. Крім того, на субмодулі злетів Андроїд, тому довелося виконувати заміну обох модулів у зборі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту автомагнітоли по заміні дорогих плат, замовнику дано роз'яснення та рекомендації, що стосуються того, що перед встановленням автомагнітоли необхідно перевірити бортову напругу в автомобілі, також заміряти напругу при запуску стартера автомобіля та переконатися, що відхилення його в межах допустимого. Інший варіант – встановлення або заміну автомагнітоли довірити професійним автоелектрикам.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.