Не включається автомобільна магнітола LG LAC-UA270R, відремонтувати автомагнітолу.

Замовлення №: 
90516
✓ Пристрій, виробник, модель: 

CD-MP3 автомагнітола ЛДЖ LAC-UA270R з максимальною вихідною потужністю 50 Вт на кожний з 4 каналів, в установче місце 1DIN. Модель з можливістю відтворюваних аудіо форматів MP3, WAV, WMA, Digital Audio (CD) та підтримкою носіїв CD і CD-RW. Автомагнітола наділена RCA виходом передпідсилювача.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовник звернувся в нашу майстерню і попросив відремонтувати автомагнітолу, в роботі якої виникли проблеми, а саме, вона не включається. Оскільки клієнт не знає, як самостійно відремонтувати авторесивер, який виходить з ладу вперше, він нічого самостійно не робив, а відразу звернувся за допомогою.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Автомагнітола надійшла в хорошому стані. Після того, як її розібрали, що необхідно, щоб провести діагностику та надалі відремонтувати автомагнітолу, з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата живлення EAX36528001 та плата управління CN501. В ході діагностики визначили, що саме плата управління вийшла з ладу (несправний захисний стабілітрон по шині кнопок), відповідно її необхідно відремонтувати.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення працездатності модуля управління довелося перепаяти різні деталі, в число яких увійшли стабілітрон 5,6 В 0,5 Вт, транзистор. Нам вдалося повністю відремонтувати 1DIN автомагнітолу. На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Відремонтований модуль управління автомагнітоли з перепаюванням деталей обійшовся замовнику 350 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному конкретному випадку, автомагнітола не включалася через те, що в ній виявився несправним модуль управління, в якому вийшов з ладу захисний стабілітрон по шині кнопок (імовірно через статику).

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Рекомендовано в подальшому не тиснути із зусиллям на кнопки, поводитись з відремонтованою автомагнітолою максимально дбайливо та акуратно.

ремонт автомагнітоли LG LAC-UA270R
ремонт автомагнітоли LG LAC-UA270R
ремонт автомагнітоли LG LAC-UA270R
ремонт автомагнітоли LG LAC-UA270R

Коментувати