Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається автомобільна магнітола LG LAC-UA270R, відремонтувати автомагнітолу.

Закінчення ремонту: 21.08.2019
Замовлення №: 90516
✓ Пристрій, виробник, модель

CD-MP3 автомагнітола ЛДЖ LAC-UA270R з максимальною вихідною потужністю 50 Вт на кожний з 4 каналів, в установче місце 1DIN. Модель з можливістю відтворюваних аудіо форматів MP3, WAV, WMA, Digital Audio (CD) та підтримкою носіїв CD і CD-RW. Автомагнітола наділена RCA виходом передпідсилювача.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся в нашу майстерню і попросив відремонтувати автомагнітолу, в роботі якої виникли проблеми, а саме, вона не включається. Оскільки клієнт не знає, як самостійно відремонтувати авторесивер, який виходить з ладу вперше, він нічого самостійно не робив, а відразу звернувся за допомогою.

✓ Діагностика сервісним центром

Автомагнітола надійшла в хорошому стані. Після того, як її розібрали, що необхідно, щоб провести діагностику та надалі відремонтувати автомагнітолу, з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата живлення EAX36528001 та плата управління CN501. В ході діагностики визначили, що саме плата управління вийшла з ладу (несправний захисний стабілітрон по шині кнопок), відповідно її необхідно відремонтувати.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модуля управління довелося перепаяти різні деталі, в число яких увійшли стабілітрон 5,6 В 0,5 Вт, транзистор. Нам вдалося повністю відремонтувати 1DIN автомагнітолу. На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Відремонтований модуль управління автомагнітоли з перепаюванням деталей обійшовся замовнику 350 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку, автомагнітола не включалася через те, що в ній виявився несправним модуль управління, в якому вийшов з ладу захисний стабілітрон по шині кнопок (імовірно через статику).

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендовано в подальшому не тиснути із зусиллям на кнопки, поводитись з відремонтованою автомагнітолою максимально дбайливо та акуратно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.