Не включається автомобільна магнітола JVC KD-R312, ремонт автомагнітол JVC.

Замовлення №: 
90414
✓ Пристрій, виробник, модель: 

MP3-автомагнітола ДжіВіСі KD-R312 (JVC), виконана у формфакторі 1DIN і призначена для відтворення музики з компакт-дисків, а також з USB-накопичувачів. Вона наділена передньою панеллю, що знімається із зеленим підсвічуванням кнопок. Вбудований підсилювач із заявленою потужністю 50 Вт на кожний з чотирьох каналів, є 3-смуговий графічний еквалайзер з 6 попередньо встановленими програмами і тонкомпенсацією.

✓ Заявлена несправність замовником: 

В даному випадку потрібен ремонт автомагнітол JVC, оскільки вона не включається. З розповіді клієнта з'ясували, що даний ресивер експлуатується вже досить тривалий час, однак раніше ніяких проблем в його роботі не виникало, тому ремонт ще не виконувався. За його припущенням проблема в передній панелі, оскільки погано натискаються кнопки. Нічого самостійно не роблячи він відразу звернувся за допомогою.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовнішній стан автомагнітоли хороший, у неї досить акуратний вигляд (див. світлину №1). Перш ніж виконувати ремонт автомагнітол JVC потрібна попередня діагностика, для чого ресивер повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в ньому використовується плата GEB10278A, однак проблема в модулі передньої панелі.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми відновили працездатність модуля передньої панелі, замінили мікрокнопки в кількості двох штук, зробили пропайку доріжок. Для виконання такого ремонту автомагнітол JVC довелося використовувати мікроскоп.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт з гарантією, разом з деталями, які замінили і пропайкою доріжок коштував 330 грн.

✓ Причини несправності: 

Як показує багаторічний досвід роботи, причин по якій виникає подібна несправність, налічується кілька. В першу чергу це може бути пов'язано з тим, що на кнопки управління тиснуть з великим зусиллям, що в підсумку повністю виводить їх з ладу, забрудненням точок з'єднання кнопок і контактної плати та ін.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту майстер рекомендував замовнику поводитися з автомагнітолою максимально акуратно, намагатися не тиснути сильно на кнопки, інакше вони знову вийдуть з ладу!

ремонт автомагнітоли JVC KD-R312
ремонт автомагнітоли JVC KD-R312
ремонт автомагнітоли JVC KD-R312

Коментувати