Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, але залишається в черговому режимі Philips 52PFL5604H, ремонт несправного телевізора.

Закінчення ремонту: 21.02.2020
Замовлення №: 00076
✓ Пристрій, виробник, модель

52-дюймовий рідкокристалічний телевізор нового покоління Філіпс 52PFL5604H/12, зібраний в Угорщині в 2019 році, з яскравістю 500 кд/м², контрастністю 50000:1 (динамічна) та кутом огляду 178°. Телевізор з відмінним набором портів та роз'ємів, до яких входять 2 Scart, 3 HDMI v1.3, вхід S-video, вхід CVBS, аудіовхід: лівий/правий, вихід для навушників, порт USB 2.0, звуковий вихід з постійним рівнем, аудіовхід комп'ютера, вхід VGA із ПК, вихід S/PDIF (коаксіальний). У телевізорі застосовано звукову систему - Nicam Stereo, Virtual Dolby, BBE, із загальною потужністю 30 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор, що поступив у нашу майстерню, не включається, при цьому залишається в черговому режимі. Замовнику потрібний ремонт несправного телевізора, причому в найстисліші терміни, оскільки без нього не комфортно. Від нього довідалися, що телевізор придбано рік тому і жодних передумов для виникнення несправності не було. Також він повідомив, що експлуатувався пристрій досить інтенсивно, особливо увечері після приходу всіх із роботи.

✓ Діагностика сервісним центром

Оскільки телевізор практично новий, його вигляд дуже хороший. Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що проблема виникла у роботі блоку живлення (PSU), на якому згоріли різні компоненти. Тому для ремонту несправного телевізора є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення блоку живлення, що вийшов з ладу були перепаяні різні деталі, до яких входять діоди, резистори, електролітичні конденсатори. Після того, як було виконано ремонт несправного телевізора, він увімкнувся, при цьому виявилася інша проблема - немає підсвітки екрана. За допомогою повторної діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшов інвертор підсвітки Rdenc2591tpzf - Backlight Inverter Master, для відновлення якого довелося перепаяти елемент lk520d3la53. Для виконання такої складності ремонту несправного телевізора використовували інфрачервону паяльну станцію. На останній світлині видно, що телевізор повністю справний, він включається, зображення є. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт несправного телевізора з відновленням блоку живлення та інвертора підсвітки замовник заплатив 2800 грн.

✓ Причини несправності

Попри те, що цей телевізор ще практично новий, у його роботі виникли дві досить складні несправності, а саме, спочатку з ладу вийшов блок живлення, тому пристрій не вмикався. Але коли цю проблему вдалося усунути та телевізор увімкнувся, виявилося, що ще немає підсвітки екрана через вихід з ладу інвертора підсвітки. Цю проблему також усунули.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом рекомендовано з появою якихось «симптомів» некоректної роботи телевізора, негайно звертатися за допомогою до фахівців, нічого самостійно не роблячи!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.