Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, але світиться світлодіод в телевізорі Orion TV/DVD-1432, ремонт відеотехніки Orion.

Закінчення ремонту: 16.07.2019
Замовлення №: 90491
✓ Пристрій, виробник, модель

14-дюймовий (37 см) кольоровий ЕЛТ телевізор Оріон TV/DVD-1432 (Orion) з вбудованим DVD плеєром та з керуванням від пульта дистанційного керування. Ця відеотехніка з функцією зменшення шумів зображення та п'ятьма попередньо встановленими режимами зображення. Модель підтримує такі формати, як: MP3, WMA, MPEG4, VideoCD, SVCD, Picture CD, JPEG.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен терміновий ремонт відеотехніки Orion, оскільки вона не включається, однак залишається світитися світлодіод. Також він попросив, щоб майстер перевірив відеовхід, який теж не працює. Від нього дізналися, що DVD не працює вже досить давно, але виконувати його ремонт не потрібно.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від відеотехніки гарне (див. світлину №1), однак задня кришка дуже брудна, вентиляційні решітки сильно запилені. Коли розібрали DVD, то побачили, що там немає «живого» місця від тарганів (видно на світлині №3), вони практично всюди, через їх велике скупчення на платі не видно маркувань. Окрім того, через потрапляння води, з'явилася іржа, гнилі доріжки (відмінно видно на світлині №4). За допомогою діагностики з'ясували, що ремонт відеотехніки Orion повинен бути спрямований на відновлення модуля живлення та ланцюгів видеовхода, які вийшли з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося відновити монтаж блоку живлення та кадрової розгортки, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, в тому числі електролітичні конденсатори різного номіналу в кількості 4 штук, резистори, позистор розмагнічування. Після виконаного ремонту відеотехніки Orion замовник попереджений про те, що телевізор працює нормально, однак DVD не бачить диска (після величезної кількості тарганів в даній відеотехніки потрібна заміна лазера HOP-1200W і обох моторів).

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з деталями, що перепаяли на блоці живлення та відновленням монтажу, даний ремонт коштував замовнику 340 грн.

✓ Причини несправності

Причин, за якими потрібен ремонт даної відеотехніки від виробника Orion, кілька. По-перше, цей телевізор вже досить застарів та судячи з усього експлуатувався досить інтенсивно. По-друге, використовувався він в незадовільних умовах, що підтверджує скупчення всередині такої великої кількості тарганів. І, по-третє, відеотехніка була залита якоюсь рідиною, тому з огляду на всі ці фактори, стає очевидним її вихід з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник попереджений про те, що подальший ремонт може виявитися не рентабельним, тому поводдитися з відеотехнікою Orion необхідно максимально акуратно. Рекомендовано позбутися від комах, намагатися, щоб у телевізор не потрапляла жодна рідина.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.