Не включається, але горить вартівня в телевізорі Suzuki SZTV 24LEDG5, ремонт телевізорів Suzuki.

Замовлення №: 
90557
✓ Пристрій, виробник, модель: 

24-дюймовий (61 см) РК телевізор Сузукі SZTV 24LEDG5 (Suzuki) з LED підсвіткою та підтримкою форматів MP3, WMA, JPEG. Дана модель наділена такими портами та роз'ємами, як AV, компонентний, SCART, VGA, два HDMI, USB. У телевізора від популярного виробника Suzuki широкий кут огляду 178°, є такі функції, як захист від дітей, запис відео на USB накопичувач, TimeShift, таймер сну.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт телевізорів Suzuki, в роботі якого виникли проблеми, а саме, він не включається, однак горить вартівня. В сервісному центрі телевізор не включився в робочий режим. Як виявилося, це не перша його несправність, тому раніше ремонт телевізорів Suzuki вже виконувався (намагалися відновити інвертор підсвітки). Разом з телевізором замовник приніс пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром: 

В першу чергу, перш ніж виконувати ремонт телевізорів Suzuki його повністю розібрали та побачили, що всередині за час експлуатації зібралася велика кількість пилу (добре видно на світлині №3). А також те, що в даній моделі використовуються такі модулі, як польовий транзистор ME15N10-G, процесор MSD308PX-LF-Z1, блок живлення CTN055-L REV: 1.1 та інші. Виконана діагностика, яка передує будь-якої складності ремонту телевізорів Suzuki показала, що проблема в модулі інвертора підсвітки.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В такому випадку ремонт телевізорів Suzuki полягав у відновленні працездатності модуля інвертора підсвітки, для чого довелося перепаяти деякі деталі, в число яких входять конденсатор 47,0*100 В, польовий транзистор МО 15N10 та інші. Після такого ремонту телевізорів Suzuki він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт модуля інвертора підсвітки екрану ТБ з перепаюванням компонентів коштував клієнту 700 грн.

✓ Причини несправності: 

В цьому конкретному випадку для ремонту телевізорів Suzuki були всі підстави, оскільки з несправним модулем інвертора підсвітки він працювати не міг. Крім того, до нас був виконаний некоректно ремонт інвертора підсвітки, що ускладнило процес ремонту цього телевізора від виробника Suzuki.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб телевізор зміг надалі добре працювати, замовнику рекомендовано правильно його експлуатувати. Намагатися не допускати, щоб на вентиляційних решітках та всередині накопичувався пил, з періодичністю за пристроєм доглядати!

ремонт телевізора Suzuki SZTV 24LEDG5
ремонт телевізора Suzuki SZTV 24LEDG5
ремонт телевізора Suzuki SZTV 24LEDG5
ремонт телевізора Suzuki SZTV 24LEDG5
ремонт телевізора Suzuki SZTV 24LEDG5

Коментувати