Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, але горить індикатор у DVD плеєрі Myryad MDV 200, ремонт відео техніки у Києві.

Закінчення ремонту: 30.09.2019
Замовлення №: 90616
✓ Пристрій, виробник, модель

DVD плеєр Мурад MDV 200 англійського виробництва, з можливістю відтворення дисків практично всіх форматів - DVD-Video, CD, HDCD, CD-R, Video-CD та Super Video-CD. Дана відеотехніка наділена такими роз'ємами, як композитний, S-video, компонентний, аудіо стерео, аудіо оптичний, аудіо коаксіальний.

✓ Заявлена несправність замовником

Дана відеотехніка надійшла до нашої майстерні в місті Києві через те, що не вимикається, при цьому залишається горіти індикатор. Замовник припускає, що ця несправність могла бути спровокована різким перепадом напруги мережі, коли в цей час пристрій був увімкненому стані. Він попросив, щоб виконали ремонт відео техніки в Києві, а також поводились з нею вкрай обережно, щоб на корпусі не з'явилися подряпини. Також він повідомив, що до нас плеєр розкривали та намагалися виконати його ремонт. Оскільки ми завжди, незалежно від складності поломки беремося за ремонт відео техніки, вона прийнята в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 добре видно, що дана відеотехніка у відмінному стані, вона виглядає, як нова. Після її розбирання, що необхідно для проведення діагностики, з'ясували, що в даній моделі використовується привід DSL-710A, однак проблема в модулі живлення, який вийшов з ладу, тому ремонт відео техніки буде виконуватися в ньому.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили працездатність блоку живлення, що вийшов із ладу, для чого довелося перепаяти багато деталей, включаючи конденсатори різного номіналу, резистори, діоди. Після вищеописаного ремонту відео техніки у Києві вона увімкнулась. На цей результативний ремонт замовнику з міста Києва видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт відео техніки, що складається з відновлення блоку живлення з перепаюванням деталей, коштував 900 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною того, що DVD-плеєр не включався в робочий режим, став вихід з ладу блоку живлення. Найімовірніше, як і передбачав замовник із Києва, цьому передував різкий перепад напруги мережі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту відео техніки в Києві замовнику рекомендовано при включенні плеєра користуватися спеціальним стабілізатором напруги, який потрібно придбати. Якщо ця несправність справді пов'язана з перепадом напруги, він 100% зможе захистити пристрій від ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.