Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, але горить червоний світлодіод в телевізорі BBK LEM2649HD, полагодити телевізор.

Закінчення ремонту: 19.08.2019
Замовлення №: 90512
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор ББК LEM2649HD, зібраний в Китаї, з діагоналлю екрана 26 дюймів і відноситься до категорії Full HD (1080p). Для підключення зовнішніх пристроїв модель наділена двома інтерфейсами HDMI 1.3. Телевізор із вбудованим мультиформатним HD медіаплеєром, який програє файли найбільш поширених форматів, включаючи контейнери MKV (Matroska), MOV (H.264), AVI та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

У замовника виникла необхідність полагодити телевізор, оскільки він не включається, при цьому залишається горіти червоний індикатор. Також він попросив купити новий дистанційний пульт, який не працює і полагодити який неможливо. Також дізналися від клієнта, що ремонт цього телевізора вже раніше виконувався. Оскільки ми можемо полагодити телевізор з такою несправністю, він прийнятий в ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж полагодити телевізор, необхідно точно встановити першопричину несправності, для чого виконується діагностика і тільки потім ремонт. Як виявилося, дана модель дуже рідкісна в застосуванні. Після того, як її розібрали, з'ясували, що в телевізорі використовуються такі модулі, як матриця V260H1-LE7 Rev.C1, плата T-CON E222034, однак з ладу вийшли плата Мain Board MSTV3208-ZC01-01, блок живлення та ПЗП (постійно запам'ятовуючий пристрій), відповідно всі ці модулі необхідно полагодити.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося полагодити цей телевізор, для чого виконали відновлення плати Майн Board з перепаюванням деяких компонентів, включаючи конденсатори та резистори. Зробили прошивку ПЗП, пропайку блоку живлення (див. світлини №4 та 5). Як і просив клієнт підібрали та купили новий дистанційний пульт.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення плати Майн Board, прошивка ПЗП, пропайка блоку живлення + новий пульт дистанційного керування обійшлися клієнту 1000 грн.

✓ Причини несправності

Необхідність в ремонті телевізора очевидна, оскільки з ладу вийшло одночасно кілька важливих модулів, а саме, плата Майн Board, блок живлення та ПЗП (постійний запам'ятовуючий пристрій). Саме тому телевізор не включався.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки, як зазначалося вище, дана модель телевізора досить рідкісна, після виконаного результативного ремонту, телемайстер рекомендував при виникненні будь-яких збоїв в роботі, нічого самостійно не робити, а відразу звертатися до фахівців, які зможуть визначити несправність телевізора та правильно його полагодити.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.