Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, але горить черговий режим у Samsung PS43F4000, діагностика плазмових телевізорів Самсунг.

Закінчення ремонту: 22.02.2020
Замовлення №: 90565
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий плазмовий телевізор Самсунг PS43F4000AW, в якому використовується процесор зображення HyperReal Engine, з кутом огляду 178°, природною частотою оновлення 600 Гц та енергоспоживанням в режимі очікування 0.3 Вт. Модель із підтримкою форматів MP4, AVI, MKV, ASF, TS, PS, 3GPP, FLV, SWF. Цей плазмовий телевізор відрізняється кристально чистим зображенням, тому що для цього застосовані такі технології, як Самсунг Clean View, Sports Mode та інші. За високу якість звуку несе відповідальність аудіосистема з 2 динаміків по 10 Вт кожен із підтримкою Dolby Digital Plus/Pulse, DTS Studio Sound та DTS Premium Audio 5.1.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей плазмовий телевізор надійшов до нашої майстерні зі скаргою - не включається, при цьому горить черговий режим. Від замовника дізналися, що йому дуже подобається як показує ця плазма, тому він попросив, щоб спочатку була виконана діагностика плазмових телевізорів Самсунг і якщо з'ясується, що ремонт буде дуже дорогим, то тоді він все ж таки купить новий РК телевізор. Також клієнт повідомив, що телевізор придбано у 2013 році та за весь час експлуатації з ладу вийшов уперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Діагностика плазмових телевізорів Самсунг - це неодмінна частина будь-якого подальшого ремонту, тому цей випадок не є винятком. Пристрій надійшов у хорошому стані, видно, що весь цей час йому приділявся належний догляд. Після його розбирання та проведеної діагностики вдалося точно встановити, що з ладу вийшла плата Y-SUS, яка призначена для формування напруги живлення на скан. Мало того, оскільки відновити цей блок на компонентному рівні не надається можливим, потрібна заміна плати Y-SUS LJ41-10321A LJ92-01947A. Результати діагностики повідомили замовнику та після отримання згоди розпочали ремонт.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити та купити нову плату Y-SUS LJ41-10321A LJ92-01947A, яку після отримання встановили натомість тієї, що вийшла з ладу (див. світлини №3, 4 та 5). Це дозволило повністю розв'язати проблему, плазма увімкнулась та працює добре (видно на першій світлині). Завдяки правильно виконаній діагностиці плазмових телевізорів Самсунг, ця модель зможе ще тривалий час порадувати якісною роботою. На ремонт + нову плату замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни нової плати Y-SUS, яку купили, обійшовся замовнику 2600 грн, діагностика в цю ціну не входить.

✓ Причини несправності

Те, що цей плазмовий телевізор від відомого та популярного виробника Самсунг не вмикався, безпосередньо пов'язано з тим, що з ладу вийшла плата (блок) Y-SUS. Цей модуль не підлягав ремонту, що вдалося дізнатися під час проведення поглибленої діагностики, для виконання якої довелося використовувати спеціальне діагностичне обладнання.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що попри той факт, що ремонт виявився досить дорогим, однак набагато дешевшим нового РК телевізора (діагностика виконана безплатно). А якщо врахувати, що ця плазмова панель з відмінною якістю зображення та звуку, прийняте рішення про виконання ремонту було правильним, тому що телевізор ще тривалий час порадує гарною роботою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.