Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, але блимає індикатор в Philips 42PFL7108, заміна материнської плати на телевізорі Philips.

Закінчення ремонту: 12.07.2019
Замовлення №: 90404
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Філіпс 42PFL7108K/12 (Philips), який зібраний в Угорщині, наділений 42" (107 см) матрицею, а також набором сучасних функцій. Модель з підтримкою 3D (поляризаційна технологія, конвертація 2D в 3D), Smart TV та Wi- Fi. Цей телевізор від відомого виробника Філіпс з хорошим набором портів та роз'ємів, в число яких входить 4 HDMI, 3 USB, компонентний, SCART, RGB та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив в сервісний центр по причині - не включається, однак індикатор продовжує блимати. Імовірно проблема в материнській платі, але, щоб це точно встановити, а також, чи можливий її ремонт на компонентному рівні чи буде потрібною заміна материнської плати на телевізорі Philips можна буде тільки після діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в ньому використовується матриця TFT-LCD LC420EUF-PFF1 (LGPH) B, а також материнська плата (SSB-qfu1.2e), в роботі якої виникли проблеми. Оскільки вона відновленню не підлягає, потрібна її заміна. Як показує практика заміна материнської плати на телевізорі Philips це досить дорогий ремонт, на який клієнт дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати заміну материнської плати, що вийшла з ладу, в першу чергу її необхідно було замовити. Після отримання (модель ssb qfu1.2e 310431366185), виконані всі роботи. Після результативної заміни материнської плати на РК телевізорі Philips (див. світлину №2), він повністю в робочому стані. На ремонт по заміні та безпосередньо на нову материнську плату видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нової материнської плати в телевізорі від компанії Philips обійшлася замовнику 3800 грн.

✓ Причини несправності

SSB плата, створена за принципом комп'ютерних материнських плат і гарантує будь-якому ТБ, і Philips не виняток - працездатність, прийом каналів, реакцію на команди управління, а також інші додаткові опції. Коли в даному модулі будь-який дефект, функції телевізора будуть частково втрачені, або він буде повністю непрацездатний, як в даному конкретному випадку. Оскільки відновити цей модуль не виявилося можливим, знадобилася його заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативної заміни рекомендовано поводитись з телевізором Philips максимально акуратно та дбайливо. При виникненні будь-яких збоїв в роботі, негайно звертатися в сервісний центр, нічого  не роблячи самостійно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.