Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається активна акустика Logitech Speaker System Z906, ремонт акустики Логітек.

Закінчення ремонту: 11.07.2019
Замовлення №: 90441
✓ Пристрій, виробник, модель

Акустика формату 5.1 Логітек Z-906 Speaker System китайської зборки, з підтримкою аудіотехнології THX, чим досягається потужне, чисте звучання. Загальна потужність акустики становить 500 Вт. Дана модель від відомого виробника Логітек виконана з пластика, тоді як сабвуфер - з МДФ. У комплект входить окрема консоль управління всією системою, яка оснащена дисплеєм та пультом управління. За допомогою консолі можна управляти гучністю всієї системи, ввімкнути або вимкнути живлення, вибирати джерело звуку та багато іншого.

✓ Заявлена несправність замовником

Дану акустику прислали з м. Сєвєродонецьк, упакованою в двох коробках. Заявлена поломка - не включається, немає управління, однак світяться 2 світлодіоди. Зі слів замовника ремонт знову потрібен після того, як ремонт акустики Логітек виконували інші майстри.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що відсутні деякі гвинти. Після розбирання акустики стало зрозуміло, що плати дуже сильно залиті китайським клеєм (відмінно видно на світлинах №2 і 3). Перш ніж виконувати ремонт акустики Логітек, потрібна була діагностика, з допомогою якої вдалося встановити, що з ладу вийшли два модуля - УНЧ (підсилювача низької частоти) та модуль управління. Виходячи з практики, з такою несправністю ремонт цієї акустичної системи Логітек буде не простим.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили модулі, що вийшли з ладу, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи резистори та конденсатори. Плати очищені від китайського клею, відновлений монтаж (прогнили під клеєм пістони). Для виконання такого ремонту акустики Логітек довелося використовувати спеціальне оснащення. Також виконано програмне скидання помилки процесора управління. Після ремонту дана акустика повністю в робочому стані. Вона в цих же коробках відправлена замовнику (див. світлину №4).

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт по відновленню модулів і очищення плат від клею обійшовся клієнту 1800 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення даної несправності в акустичній системі Логітек став вихід з ладу двох дуже важливих модулів. Крім того, китайська збірка часто не відрізняється високою якістю, і даний випадок це відмінно підтверджує. Через те, що плати були сильно залиті клеєм, постраждав монтаж, який довелося відновлювати. Зрозуміло, що в такому стані довго працювати акустика не могла.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, на який видана гарантія, замовнику рекомендовано знайти та закрутити всі відсутні гвинти на задній панелі Логітек, в іншому випадку при відтворенні музики баси будуть хрипіти!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.