Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається активна акустична система KRK Rokit 5 Gen 1, ремонт студійного монітора.

Закінчення ремонту: 20.11.2019
Замовлення №: 90765
✓ Пристрій, виробник, модель

Студійний монітор KРK Rokit 5 Gen 1, зібраний у Китаї, з номінальною потужністю 55 Вт RMS, діапазоном частот від 43 Гц до 40 кГц та максимальним рівнем звукового тиску (SPL) 104 дБ. Завдяки візуальному графічному еквалайзеру мінімізуються та виправляються проблеми у приміщенні. Користувач моментально отримує підтвердження своїх налаштувань еквалайзера, причому з інтегрованим РК-графіком, а також спектральний аналіз на своєму смартфоні на iOS або Android.

✓ Заявлена несправність замовником

До сервісного центру надійшов студійний монітор, який не включається. Зі слів замовника з'ясували, що за його припущенням несправність виявилася після різкого перепаду напруги мережі, які в будинку, де він проживає, трапляються досить часто. Саме після цього акустичну систему увімкнути вже не змогли. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт студійного монітора, незалежно від складності несправності, його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Студійний монітор у досить хорошому стані, на світлинах №1 та 2 видно, що у нього акуратний корпус, без жодних механічних пошкоджень. Оскільки це перша несправність, пристрій ще не розкривався та його ремонт не виконувався. У ході проведеної діагностики з'ясували, що ремонт студійного монітора неминучий, оскільки з ладу вийшов блок живлення, на якому згоріли деякі деталі та потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності блоку живлення було перепаяно багато компонентів, такі як, конденсатори електролітичні 2200 * 50 В у кількості 2 штук, кілька діодів, одна мікросхема (див. світлини №4 та 5). Після такого ремонту студійного монітора, на який видано гарантію, несправність повністю усунута, акустика включається.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку живлення з перепаюванням конденсаторів, діодів та мікросхеми обійшовся замовнику 1100 грн.

✓ Причини несправності

Цей студійний монітор не включався через те, що з ладу вийшов блок живлення, на якому погоріло багато компонентів. Така несправність могла виникнути через різкий перепад напруги мережі, про що на прийманні розповів сам замовник. Подібна ситуація досить поширена, тому майстри сервісного центру стикаються з нею часто, точно знаючи, як виконувати ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі уникнути подібної проблеми та такого дорогого ремонту, вихід один - користувачеві необхідно якнайшвидше придбати спеціальний стабілізатор напруги, який при стрибках напруги мережі надійно захищатиме студійний монітор від поломок.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.