Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включается, но горит дежурка в телевизоре Samsung UE55KU6400, ремонт телевизора Самсунг Смарт ТВ.

Закінчення ремонту: 21.10.2019
Замовлення №: 90597
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Samsung UE55KU6400U наділений великою 55 дюймовою матрицею з роздільною здатністю 4K. До мультимедійних можливостей моделі можна віднести фірмовий Smart TV на базі ОС Tizen з наявністю вбудованого магазину додатків. Завдяки інтегрованому медіаплеєру можна відтворювати відео та аудіо контент із зовнішніх USB накопичувачів, а також з локальної мережі. Для підключення до домашньої мережі є модуль Wi-Fi, а для підключення цифрових пристроїв три роз'єми HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником

У коробці без нічого до нашого сервісного центру доставлений телевізор із проблемою - не включається, при цьому залишається світитися індикатор. З цієї причини потрібен ремонт телевізора Самсунг Смарт ТБ. Користувач попросив, щоб після закінчення ремонту було перевірено роботу Смарт ТБ через Wi-Fi.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей сучасний телевізор у відмінному стані, раніше його ще не розкривали та ремонт телевізора Самсунг Смарт ТБ не виконували. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується плата Main BN41-02528 з тюнером BN40-00323, блок живлення BN44-00878. У ході діагностики з'ясували, що проблема виникла через те, що з ладу вийшли ці два основні модулі - плата живлення та центральна плата, на яких погоріло багато різних компонентів. Однак змінювати їх немає потреби, оскільки ремонт телевізора Самсунг Смарт ТБ можливий на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

Використовуючи спеціальну паяльну станцію на платі живлення та центральній платі (Main Board), що вийшли з ладу, перепаяли багато деталей, таких як: конденсатори з різним маркуванням, діоди, резистори. Також довелося перепаяти кілька мікросхем (див. світлини №3 та 4). Після результативного ремонту телевізора Самсунг Смарт ТБ він увімкнувся та працює стабільно. Безпосередньо у сервісному центрі перевірено роботу функції Смарт ТБ, з нашого роутера вона працює (видно на першій світлині). На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати живлення та центральної плати з перепаюванням багатьох деталей, перевірка функції Смарт ТБ обійшлися клієнту 1700 грн.

✓ Причини несправності

Оскільки в цьому телевізорі по суті з ладу вийшли два найголовніші модулі, для ремонту телевізора Самсунг Смарт ТБ були всі підстави. Завдяки високому професіоналізму телемайстрів ці модулі вдалося відновити на компонентному рівні, що вплинуло на кінцеву вартість ремонту. Виникнення такої несправності, як у даному випадку, могло бути спричинене різними факторами, наприклад, не коректною експлуатацією з боку користувача, перепадом напруги мережі та іншим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вищеописаного, досить складного ремонту телевізора Самсунг Смарт ТБ замовнику рекомендовано не включати його під час грози, виходячи з дому, виймати шнур з розетки. Якщо в будинку, де він проживає систематично відключають світло, є сенс у придбанні стабілізатора напруги, який захищатиме телевізор від подібних поломок.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.