Не світиться екран в телевізорі Samsung UE40J6300A, ремонт залитої матриці телевізора.

Замовлення №: 
81285
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Самсунг UE40J6300 - це РК телевізор з вигнутою 40-дюймовою матрицею та підтримкою Smart TV. Дана модель, зібрана в Словаччині, працює на базі 4-х ядерного процесора, використовується ряд інновацій, завдяки яким максимально покращується зображення. Телевізор можна переглядати в цифровому та в аналоговому телебаченні, у нього є вбудований медіаплеєр з підтримкою різних форматів - MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор поступив у наш сервісний центр з м. Новояворівськ Львівської області з проблемою - не світиться екран, а саме немає зображення, при цьому підсвітка та звук присутні. Від замовника дізналися, що проблема виникла після того, як дружина помила матрицю рідиною для полірування, і за його припущенням вона потрапила всередину. Ми виконуємо ремонт залитої матриці телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Телевізор поступив в хорошому стані, до нас ремонт ще ніколи не виконувався. Коли пристрій розібрали з'ясувалось, що в даній моделі використовуються такі модулі, як матриця CY-WJ040CGLV1H, шлейф для матриці U_FPC_68_PIN_80MM (LJ41-13430A), плата T-Con E88441, шлейф BN96-35462B та інші. На спеціальному обладнанні проведена діагностика, яка показала, що через залиття з ладу вийшли шлейф та планки матриці.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали ремонт залитої матриці телевізора, а саме, відновили наступні модулі: шлейф та планки матриці. Після ремонту, внизу залишилася напівпрозора тонка смужка (добре видно на фото №4) - це вже дефект рідких кристалів матриці і він не усувається.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт залитої матриці телевізора із вигнутим екраном обійшовся клієнту 3200 грн.

✓ Причини несправності: 

Причина, через котру виникла ця серйозна несправність, очевидна, матрицю залили рідиною для полірування, яка потрапила під неї та вивела з ладу модулі, що відповідають за якість зображення.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Рекомендовано ніколи не протирати матрицю мокрою ганчіркою, не має значення, яка це рідина: звичайна вода чи будь-яка інша. Інакше знову знадобиться дорогий ремонт.

ремонт матриціСамсунг UE40J6300 - це ЖК телевізор з вигнутою 40-дюймовою матрицею і підтримкою Smart TV. Дана модель, зібрана в Словаччині, працює на базі 4-х ядерного процесора, в ній втілено ряд інновацій, завдяки яким максимально покращується зображення. Телевізор можна переглядати в цифровому і в аналоговому телебаченні, у нього є вбудований медіаплеєр, який з підтримкою різних форматів - MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG.Самсунг UE40J6300 - це ЖК телевізор з вигнутою 40-дюй телевізора Samsung UE40J6300A
ремонт подсветки телевизора Samsung UE40J6300A
ремонт подсветки телевизора Samsung UE40J6300A
ремонт подсветки телевизора Samsung UE40J6300A

Коментувати