Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не світиться екран в телевізорі Samsung UE40J6300A, ремонт залитої матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 20.04.2019
Замовлення №: 81285
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг UE40J6300 - це РК телевізор з вигнутою 40-дюймовою матрицею та підтримкою Smart TV. Дана модель, зібрана в Словаччині, працює на базі 4-х ядерного процесора, використовується ряд інновацій, завдяки яким максимально покращується зображення. Телевізор можна переглядати в цифровому та в аналоговому телебаченні, у нього є вбудований медіаплеєр з підтримкою різних форматів - MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив у наш сервісний центр з м. Новояворівськ Львівської області з проблемою - не світиться екран, а саме немає зображення, при цьому підсвітка та звук присутні. Від замовника дізналися, що проблема виникла після того, як дружина помила матрицю рідиною для полірування, і за його припущенням вона потрапила всередину. Ми виконуємо ремонт залитої матриці телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор поступив в хорошому стані, до нас ремонт ще ніколи не виконувався. Коли пристрій розібрали з'ясувалось, що в даній моделі використовуються такі модулі, як матриця CY-WJ040CGLV1H, шлейф для матриці U_FPC_68_PIN_80MM (LJ41-13430A), плата T-Con E88441, шлейф BN96-35462B та інші. На спеціальному обладнанні проведена діагностика, яка показала, що через залиття з ладу вийшли шлейф та планки матриці.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали ремонт залитої матриці телевізора, а саме, відновили наступні модулі: шлейф та планки матриці. Після ремонту, внизу залишилася напівпрозора тонка смужка (добре видно на фото №4) - це вже дефект рідких кристалів матриці і він не усувається.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт залитої матриці телевізора із вигнутим екраном обійшовся клієнту 3200 грн.

✓ Причини несправності

Причина, через котру виникла ця серйозна несправність, очевидна, матрицю залили рідиною для полірування, яка потрапила під неї та вивела з ладу модулі, що відповідають за якість зображення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендовано ніколи не протирати матрицю мокрою ганчіркою, не має значення, яка це рідина: звичайна вода чи будь-яка інша. Інакше знову знадобиться дорогий ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.