Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не світиться екран, немає підсвітки у телевізорі Philips 42PFH5609, ремонт із заміною підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 13.03.2020
Замовлення №: 00055
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий (106 см) РК телевізор Філіпс 42PFH5609/88 з LED підсвіткою, формат екрана 16:9, яскравість 300 кд/м2, динамічна контрастність 500000: 1. Модель доповнена функцією Smart TV, бездротовим модулем та роз'ємами: входи AV, 2 аудіо, компонентний, SCART, RGB, 3 HDMI, 2 USB, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi 802.11n, WiDi, Miracast. За якість звуку відповідає вбудована аудіосистема, що складається з двох динаміків, загальною потужністю 20 Вт. У телевізора один незалежний TV-тюнер, є підтримка 24p True Cinema, Skype, запис відео на USB накопичувач.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі не світиться екран, немає підсвітки й зображення, з такою заявленою несправністю він надійшов до нашого сервісного центру. Замовник розповів нам, що телевізор придбано у 2014 році й за час експлуатації вийшов з ладу вперше. Також від нього дізналися, що телевізор експлуатується кілька годин на день, особливо у вечірній час. Коли сталася несправність й екран згас, спершу ледве проглядалися силуети, але потім і вони зникли. Нічого самостійно не роблячи він вирішив звернутися за допомогою до фахівців. Багаторічна практика допомогла визначити, що проблеми з підсвіткою. Потрібно ремонт із заміною підсвітки телевізора чи ні, можна визначити тільки після діагностики та розібравши його.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей телевізор надійшов у хорошому стані, до нас його ще не розкривали й ремонт із заміною підсвітки телевізора чи будь-якого іншого не виконували. Коли його увімкнули в сервісному центрі екран був темним, зображення не було, при наведенні яскравого променя силуети теж не проглядалися. Пристрій розібрали та з'ясували, що підсвітка телевізора складається з 36 світлодіодів, які розташовані на 8 планках (див. фото №3). Після того, як протестували всі світлодіоди, стало зрозуміло, що для ремонту із заміною підсвітки телевізора є всі підстави. Щобільше, заміні підлягають усі без винятку планки, а це впливатиме на кінцеву вартість ремонту. Про результати діагностики та подальший ремонт повідомили замовнику, котрий з усім погодився.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед замовили новий комплект LED підсвітки для матриці LC420DUN. Згодом телемайстер виконав заміну всіх планок підсвітки (добре видно на світлині №3, 4 та 5). Такі дії дозволили повністю відновити роботу телевізора, оскільки після ремонту із заміною підсвітки телевізора на екрані з'явилося зображення відмінної якості (світлина №1). Після всіх виконаних робіт фахівець зробив оптимальні налаштування зображення. На цей результативний ремонт + нові планки підсвітки замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт із заміною підсвітки телевізора (поміняли весь комплект LED підсвітки) замовник заплатив 2000 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цьому телевізорі повністю зникло зображення і навіть не проглядалися силуети, цілком закономірно і зрозуміло. Така несправність викликана тим, що з ладу повністю вийшла підсвітка з 8 планок, які підлягали заміні. Така проблема досить розповсюджена, причому для всіх сучасних LED телевізорів, незалежно від марки або моделі. Вона може з'являтися з різних причин, одна з яких – перегляд телевізора на максимальній яскравості.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як нашим фахівцям вдалося відремонтувати телевізор (зображення з'явилося, підсвітка рівномірна по всьому екрану), користувачу рекомендовано переглядати телепередачі з трохи зменшеною яскравістю, ніж раніше. Його запевнили у тому, що на якість зображення це ніяк не вплине, воно залишиться якісним та яскравим, при цьому позитивно позначиться на роботі світлодіодів. Крім того, оскільки телевізору 6 років та його ремонт уже виконувався, рекомендовано експлуатувати його не так інтенсивно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.