Не стартує блок живлення HuntKey LW-6450H, ремонт комп'ютерних блоків живлення.

Замовлення №: 
90266
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Блок живлення АТХ для комп'ютера ХантКей LW-6450H з одним вентилятором (120 мм), який несе відповідальність за охолодження, наділений захистом від перенапруги та захистом від короткого замикання. У ньому використовується тип роз'єму підключення до материнської плати 20 + 4pin.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен терміновий ремонт комп'ютерних блоків живлення, який не "стартує" (не включається). Від клієнта дізналися, що при включенні через материнську плату немає ніякої реакції, вентилятор при цьому крутиться і черговий режим також є. Він стверджує, що материнська плата повністю справна.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Перш ніж приступити до ремонту комп'ютерних блоків живлення, необхідно максимально точно дізнатися, що стало причиною збою в роботі, що з вихідними лініями в режимі "прозвонки" та що з силовими ланцюгами? Пристрій надійшов у відмінному стані, з чистим акуратним корпусом. До нас його ще не розбирали, відповідно ремонт не виконували. За допомогою діагностики з'ясували, що проблема в ланцюгах живлення Stand By.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Виходячи з цього, ремонт комп'ютерних блоків живлення полягав у відновленні ланцюгів живлення Stand By, на основній платі HK400-12AP REV: K1 довелося перепаяти транзистор, а також інші деталі. Для виконання такого ремонту потрібно спеціальне обладнання.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт, на який видана гарантія, з урахуванням нових деталей коштував клієнту 310 грн.

✓ Причини несправності: 

Схожі проблеми з блоками живлення, які використовуються з комп'ютерами, коли вони повністю виходять з ладу, досить часто пов'язані зі стрибками напруги в електричній мережі або високочастотними перешкодами живлення. В цьому випадку, як правило, з ладу виходять ланцюги живлення Stand By.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути ремонт цього блоку живлення надалі, рекомендуємо замовнику не допускати скупчення великої кількості пилу всередині  пристрою. Якщо виникнуть будь-які проблеми, то потрібно негайно звернутися за допомогою.

ремонт блоку живлення HuntKey LW-6450H
ремонт блоку живлення HuntKey LW-6450H
ремонт блоку живлення HuntKey LW-6450H

Коментувати