Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не стартує блок живлення HuntKey LW-6450H, ремонт комп'ютерних блоків живлення.

Закінчення ремонту: 23.04.2019
Замовлення №: 90266
✓ Пристрій, виробник, модель

Блок живлення АТХ для комп'ютера ХантКей LW-6450H з одним вентилятором (120 мм), який несе відповідальність за охолодження, наділений захистом від перенапруги та захистом від короткого замикання. У ньому використовується тип роз'єму підключення до материнської плати 20 + 4pin.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен терміновий ремонт комп'ютерних блоків живлення, який не "стартує" (не включається). Від клієнта дізналися, що при включенні через материнську плату немає ніякої реакції, вентилятор при цьому крутиться і черговий режим також є. Він стверджує, що материнська плата повністю справна.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж приступити до ремонту комп'ютерних блоків живлення, необхідно максимально точно дізнатися, що стало причиною збою в роботі, що з вихідними лініями в режимі "прозвонки" та що з силовими ланцюгами? Пристрій надійшов у відмінному стані, з чистим акуратним корпусом. До нас його ще не розбирали, відповідно ремонт не виконували. За допомогою діагностики з'ясували, що проблема в ланцюгах живлення Stand By.

✓ Ремонт сервісним центром

Виходячи з цього, ремонт комп'ютерних блоків живлення полягав у відновленні ланцюгів живлення Stand By, на основній платі HK400-12AP REV: K1 довелося перепаяти транзистор, а також інші деталі. Для виконання такого ремонту потрібно спеціальне обладнання.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт, на який видана гарантія, з урахуванням нових деталей коштував клієнту 310 грн.

✓ Причини несправності

Схожі проблеми з блоками живлення, які використовуються з комп'ютерами, коли вони повністю виходять з ладу, досить часто пов'язані зі стрибками напруги в електричній мережі або високочастотними перешкодами живлення. В цьому випадку, як правило, з ладу виходять ланцюги живлення Stand By.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути ремонт цього блоку живлення надалі, рекомендуємо замовнику не допускати скупчення великої кількості пилу всередині  пристрою. Якщо виникнуть будь-які проблеми, то потрібно негайно звернутися за допомогою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.