Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не стабілізує Укртехнологія Norma 12 кВт HCH 0222, потрібен ремонт для стабілізатора напруги.

Закінчення ремонту: 24.01.2020
Замовлення №: 00012
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги для дому симісторного типу - Укртехнологія Норма 12 кВт HCH 0222 наділений 9 ступенями стабілізації, похибкою 4,5%, кроком стабілізації - 10 В. Модель з діапазоном вхідної робочої напруги 60-265 В, мікропроцесорним керуванням та режимом «Транзит» («Bypass»). Час реакції на зміну напруги становить 10 мс.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей стабілізатор напруги від вітчизняного виробника надійшов до нашого сервісного центру із заявленою несправністю - не стабілізує, пропускає транзитом вхідну напругу. Тому замовнику потрібен ремонт для стабілізатора напруги. Від нього дізналися, що це перша несправність, тому до нас прилад не розкривався та жодних ремонтних робіт не проводилося.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан стабілізатора напруги хороший, він має чистий корпус без механічних пошкоджень (див. світлину №1). Безпосередньо у сервісному центрі встановили, що пристрій не працює у режимі стабілізації – термозахист, транзит працює. Після розбирання стабілізатора з'ясували, що в цій моделі використовується мікросхема ATMEGA8-16PU, а всередині будівельне сміття, через яке імовірно міг виникнути перегрів. У ході виконаної діагностики встановлено, що обов'язково потрібен ремонт для стабілізатора напруги, оскільки з ладу вийшов модуль стабілізації.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю спочатку потрібно було відновити працездатність модуля стабілізації, для чого довелося перепаяти різні оригінальні деталі, включаючи резистори, діоди, конденсатори (світлина №4). Виконано RESET (перезавантаження) процесора управління. Також прилад почищений від будівельного сміття, що скупчилося всередині. З усього видно, що потрібним був ремонт для стабілізатора напруги, після якого він повністю в робочому стані. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля стабілізації з заміною оригінальних деталей, RESET процесора управління + чищення обійшовся в 1800 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку ремонт стабілізатора напруги був потрібен через те, що з ладу вийшов модуль стабілізації. Мало того, знадобилося перезавантаження процесора управління. Оскільки прилад використовувався в приміщенні, де виконувався ремонт, усередину нього потрапило будівельне сміття, що також негативно вплинуло на роботу.

✓ Рекомендації сервісного центру

На світлинах №1 та 5 видно, що світиться лампочка 140 та 240 В вхідної напруги при навантаженні на лампу розжарювання. Радимо надалі не перевантажувати, також потрібно забезпечити нормальне охолодження! Уникати, щоб усередину стабілізатора напруги потрапляло будівельне сміття! Дотримуючись цих рекомендацій, цей пристрій після правильно проведеного ремонту зможе пропрацювати ще досить тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.