Не спрацьовує при перемиканні режимів AV-ресивер Onkyo TX-SR503, ремонт ресиверів Onkyo.

Замовлення №: 
90361
✓ Пристрій, виробник, модель: 

7.1-канальний AV-ресивер Онкіо TX-SR503 (Onkyo) увійшов у лінійку 2005 року. Дана модель, зібрана в Малайзії, може похвалитись високою вихідною потужністю - 100 Вт на канал (6 Ом, DIN). В даному ресивері використовується потужний 32-бітовий DSP процесор, який відповідає за обробку багатоканальних форматів. Ресивер оснащений 4-ма цифровими входами (3 оптичних, 1 коаксиальний), 3-ма компонентними входами та одним виходом, 4-ма S-Video входами/1-виходом, а також лінійним виходом на сабвуфер.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Оскільки, ми виконуємо ремонт ресиверів Onkyo, дана модель прийнята в роботу. Заявлена проблема - при перемиканні режимів на передній панелі ресивер не спрацьовує так, як належить. За словами замовника - «живе своїм життям», можна почути хрипи в правому сурраунді. Також дізналися, що пристій зламався не вперше, тому раніше його вже відкривали та ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром: 

AV-ресивер від відомого виробника Онкіо надійшов до нас у хорошому стані. Виявилося, що в ньому неправильно або взагалі не працюють кнопки управління, через те, що вони окислились. Після того, як розібрали пристрій з'ясували, що в ресивері використовується плата CMKI-P3X NCVD-8539 зі звуковим процесором CS494003-CQZ, При цьому з ладу вийшов модуль управління, відповідно ремонт ресиверів Onkyo потрібно спрямувати на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали заміну 4-ох мікрокнопок управління, а інші кнопки були відмиті від окисів (див. Фото №4). Також виконали пропайку роз'єму з передньої панелі в плату Main Board. Для виконання ремонту ресиверів Onkyo залучено мікроскоп для відновлення доріжок та міжплатних роз'ємів. Ступінь пошкодження доріжки добре  видно на 4 світлині.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей складний, але результативний ремонт, на який видана гарантія, коштував замовнику 1200 грн.

✓ Причини несправності: 

Оскільки кнопки управління окислились, очевидно, що причиною могла стати рідина, що потрапила всередину, а цього допускати не можна.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику розповіли, що після ремонту звук перевірений у всіх каналах, ніяких хрипів не виявлено, можливо, хрипить динамік в колонці сарраунда. Також рекомендовано не допускати надалі попадання рідини всередину пристрою.

ремонт AV-ресивера Onkyo TX-SR503
ремонт AV-ресивера Onkyo TX-SR503
ремонт AV-ресивера Onkyo TX-SR503
ремонт AV-ресивера Onkyo TX-SR503

Коментувати