Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не регулюються оберти у пилососі для сухого прибирання LG V-C3044RD, ціна ремонту пилососу.

Закінчення ремонту: 01.10.2019
Замовлення №: 90618
✓ Пристрій, виробник, модель

Пилосос для сухого прибирання ЛГ V-C3044RD із споживаною потужністю 1400 Вт. Дана модель з вертикальним/горизонтальним паркуванням, сталевою трубою всмоктування та індикатором заповнення пилозбірника. Цей компактний та легкий пилосос з тканинними пилозбірниками, що миються, у нього в комплекті передбачені різні насадки, за допомогою яких можна легко почистити килимові та паркетні покриття.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей пилосос надійшов до нашого сервісного центру з проблемою — під час роботи не регулюються оберти двигуна. З розповіді замовника дізналися, що ця несправність сталася раптово, однак він нічого самостійно не робив, а відразу звернувся за допомогою. Дана несправність є досить поширеною, при цьому якою буде ціна ремонту пилососа можна буде судити лише після проведеної первинної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Пилосос у хорошому стані, однак його корпус не дуже акуратний, на ньому потертості та подряпини (див. світлини №1 та 2). Крім того, у дуже запиленому стані регулятор. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшла плата управління, ремонт якої можливий на компонентному рівні, тому заміна не потрібна, відповідно ціна ремонту пилососа буде значно нижчою.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відновлено ланцюги керування обертів двигуна (див. світлину №4), зроблено чищення, після чого оберти регулюються добре. З ціною ремонту пилососу замовник повністю погоджується. Йому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту пилососу з відновлення ланцюгів керування оборотів двигуна та чищення всередині - 400 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною того, що під час роботи в пилососі неможливо було відрегулювати оберти, стало те, що з ладу вийшла плата управління. Також сильно запиленим був регулятор, що негативно позначилося на роботі. Завдяки тому, що цю деталь вдалося відремонтувати, це позитивно вплинуло на кінцеву ціну ремонту пилососа.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб не зіткнутися з подібною проблемою надалі, щоб пилосос після ремонту працював довго та якісно, замовнику рекомендовано правильно його експлуатувати – вчасно проводити чищення, не допускати скупчення великої кількості пилу, особливо там, де знаходиться регулятор. Якщо цих правил не дотримуватися, ціна наступного ремонту може виявитися значно вищою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.