Не регулюються оберти у пилососі для сухого прибирання LG V-C3044RD, ціна ремонту пилососу.

Замовлення №: 
90618
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Пилосос для сухого прибирання ЛГ V-C3044RD із споживаною потужністю 1400 Вт. Дана модель з вертикальним/горизонтальним паркуванням, сталевою трубою всмоктування та індикатором заповнення пилозбірника. Цей компактний та легкий пилосос з тканинними пилозбірниками, що миються, у нього в комплекті передбачені різні насадки, за допомогою яких можна легко почистити килимові та паркетні покриття.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей пилосос надійшов до нашого сервісного центру з проблемою — під час роботи не регулюються оберти двигуна. З розповіді замовника дізналися, що ця несправність сталася раптово, однак він нічого самостійно не робив, а відразу звернувся за допомогою. Дана несправність є досить поширеною, при цьому якою буде ціна ремонту пилососа можна буде судити лише після проведеної первинної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Пилосос у хорошому стані, однак його корпус не дуже акуратний, на ньому потертості та подряпини (див. світлини №1 та 2). Крім того, у дуже запиленому стані регулятор. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшла плата управління, ремонт якої можливий на компонентному рівні, тому заміна не потрібна, відповідно ціна ремонту пилососа буде значно нижчою.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відновлено ланцюги керування обертів двигуна (див. світлину №4), зроблено чищення, після чого оберти регулюються добре. З ціною ремонту пилососу замовник повністю погоджується. Йому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ціна ремонту пилососу з відновлення ланцюгів керування оборотів двигуна та чищення всередині - 400 грн.

✓ Причини несправності: 

Головною причиною того, що під час роботи в пилососі неможливо було відрегулювати оберти, стало те, що з ладу вийшла плата управління. Також сильно запиленим був регулятор, що негативно позначилося на роботі. Завдяки тому, що цю деталь вдалося відремонтувати, це позитивно вплинуло на кінцеву ціну ремонту пилососа.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб не зіткнутися з подібною проблемою надалі, щоб пилосос після ремонту працював довго та якісно, замовнику рекомендовано правильно його експлуатувати – вчасно проводити чищення, не допускати скупчення великої кількості пилу, особливо там, де знаходиться регулятор. Якщо цих правил не дотримуватися, ціна наступного ремонту може виявитися значно вищою.

ремонт пилососу LG V-C3044RD
ремонт пилососу LG V-C3044RD
ремонт пилососу LG V-C3044RD
ремонт пилососу LG V-C3044RD

Коментувати