Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не регулюється звук в CD магнітолі Sony ZS-PS30CP, відремонтувати музичний центр.

Закінчення ремонту: 30.04.2019
Замовлення №: 90246
✓ Пристрій, виробник, модель

Проста класична магнітола Соні ZS-PS30CP з вертикальним приводом для завантаження CD дисків та загальною потужністю динаміків 2 Вт. Цей компактний музичний центр, наділений FM-тюнером, який дозволить прослуховувати безліч радіостанцій. Є також аудіовхід, що дає можливість підключати портативні програвачі та прослуховувати з них музику.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник попросив відремонтувати музичний центр, оскільки звук не регулюється. З його слів дана несправність почала себе проявляти після того, як пристрій використовували під час відпочинку на природі. Раптово пішов дощ і, швидше за все, музичний центр намокнув.

✓ Діагностика сервісним центром

Після попереднього огляду майстер зробив висновок, що в магнітолі не працюють кнопки гучності. Зовнішній стан пристрою хороший, але щоб правильно відремонтувати музичний центр потрібна діагностика, для чого його повністю розібрали. Це дозволило з'ясувати, що проблема в платі управління.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми повністю відремонтувати музичний центр, для чого відновлена плата управління, на якій замінили деякі деталі. Крім того, перепаяли кнопки гучності (2 шт.). Оскільки рідина потрапила на кнопки та на плату, то модулі довелося відновлювати під мікроскопом. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з заміненими деталями цей результативний ремонт коштував клієнту 350 грн.

✓ Причини несправності

Щоб відремонтувати магнітолу з такою проблемою, потрібен досвід майстра та наявність спеціального оснащення (в нашому випадку мікроскоп). Причиною її виникнення стала рідина, яка потрапила всередину та  пошкодила  складові описані вище.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував замовнику поводитись з цим переносним музичним центром максимально акуратно, не допускати попадання вологи або будь-якої іншої рідини всередину! Адже це вже під питанням чи вдасться відремонтувати цю магнітолу вдруге.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.