Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не реагує на увімкнення з пульта, індикація світиться в Bravis LED-DH3230BH, ремонт телевізорів Bravis.

Закінчення ремонту: 17.10.2019
Замовлення №: 90667
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LED телевізор Бревіс DH3230BH (Bravis), зібраний в Китаї в 2013 році, відрізняється простим зрозумілим меню, яскравою деталізованою картинкою в роздільній здатності 1366x768 пікселів. Він має широкоформатний дисплей WXGA на базі матриці з використанням LED підсвічування та частотою зміни кадрів 50 Гц. Модель має роз'єм USB 2.0, за допомогою якого є можливість відтворення таких форматів медіафайлів, як MP3, WMA, MPEG4 та JPEG.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор від популярної компанії Bravis надійшов з проблемою - не реагує на включення з пульта дистанційного керування, індикація при цьому залишається світитися. З розповіді користувачі з'ясували, що раніше ремонт телевізорів Bravis вже намагалися виконати, щось паяли, однак до позитивного результату це не призвело.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт телевізорів Bravis необхідно визначити першопричину виникнення несправності, для чого завжди проводиться діагностика. Після розбирання телевізора з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як матриця TH315L326-04B, трансформатор SYEFD30-T001 1.2, а також материнська плата (Main Board) TP.VST59.P83 (TH315L32X), в роботі якої виникли проблеми. А саме, з ладу вийшли ланцюги живлення, ланцюги керування.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт телевізорів Bravis полягав у відновленні плати Main Board - ланцюгів живлення та управління, для чого довелося перепаяти багато різних компонентів, включаючи електролітичні конденсатори, резистори, діоди, мікросхеми (див. світлини №3, 4 та 5). Виконано також заміну прошивки. Для виконання такої складності ремонту LED телевізорів Bravis використовували інфрачервону паяльну станцію. В результаті несправність повністю усунута, замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати Main Board (ланцюгів живлення та управління) з перепаюванням багатьох деталей, заміна прошивки коштували 1100 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно, до виникнення такої несправності та як результат, складного ремонту LED телевізорів Bravis міг привести різкий стрибок напруги в електромережі, який повністю вивів з ладу основну плату телевізора. Можливо, було іскріння у розетці.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник попереджений про те, що якщо в будинку, де він проживає, трапляються часті перебої електроенергії, єдиним правильним рішенням у цій ситуації стане придбання спеціального стабілізатора напруги, який захищатиме телевізор компанії Bravis від виникнення подібних проблем та, відповідно, дорогого ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.