Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не реагує на натискання кнопок управління Panasonic SA-VK825D, відремонтувати музичний центр.

Закінчення ремонту: 27.12.2019
Замовлення №: 90857
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний центр Панасонік SA-VK825D, який зібраний у Сінгапурі, з кількістю каналів (аудіо) 5.1, споживаною потужністю 365 Вт та споживанням енергії в режимі очікування 0,9 Вт. Пристрій із можливістю відтворення дисків DVD-Audio, DVD-Video, DVD-RAM, DVD-RW, DVD-R, +R, +RW, SVCD, Video CD, CD-R/RW, HighMAT, WMA, MP3, JPEG, HDCD, MPEG4, DivX. Музичний центр має еквалайзер з ручним налаштуванням та функцією Super Sound EQ. До інших корисних функцій можна віднести наявність спектрального аналізатора з флуоресцентним дисплеєм, повної функції Караоке, програмованого таймера (PLAY/REC/SLEEP) та функції відображення часу.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нас за допомогою та попросив відремонтувати музичний центр, оскільки в його роботі виникли проблеми, а саме він не реагує на натискання кнопок управління. Також він повідомив, що це не перша несправність, тож пристрій до нас розкривали та намагалися відремонтувати.

✓ Діагностика сервісним центром

Музичний центр справді не реагує на управління, він «завис», заклинений механізм чейнджера. Ми можемо відремонтувати музичний центр з такою несправністю, тому його прийнято в роботу. На світлині №1 добре видно, що пристрій у дуже хорошому стані, у нього акуратний корпус, без будь-яких механічних пошкоджень, всі етикетки на місці та добре читальні. Задня стінка муз. центру також у повному порядку (див. світлину №2). Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що з ладу вийшов механізм чейнджера, який можна відремонтувати (світлини №3, 4 та 5).

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки великому досвіду майстрів та наявності всього необхідного оснащення нам вдалося відремонтувати цей музичний центр, для чого було виконано перебирання та складне юстування механізму чейнджера дисків. В результаті реакція на натискання кнопок керування є, що підтверджує перша світлина. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відремонтувати механізм чейнджера дисководу з перебиранням та складним юстуванням коштувало замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності

У цьому конкретному випадку музичний центр не реагував на кнопки управління через механізм чейнджера, що заклинив - «завис» процесор. Це і стало причиною виконання ремонту зі складним юстуванням механізму чейнджера.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як нам вдалося відремонтувати цей музичний центр, замовник попереджений про те, що надалі він вимагає максимально акуратного поводження, оскільки конструкція механізму дуже хистка. Рекомендовано при перенесенні обов'язково виймати всі диски! Не засувати лотки рукою, а користуватися виключно кнопкою!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.