Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не реагує на кнопки Pioneer PI-907 VW Universal Android 8.1, ремонт автомобільних головних пристроїв.

Закінчення ремонту: 15.08.2019
Замовлення №: 90297
✓ Пристрій, виробник, модель

Універсальний мультимедійний центр для автомобілів Volkswagen, Skoda, Seat - Піонер PI-907 VW Universal Android 8.1 в установчу шахту 2DIN. Цей головний пристрій з сенсорним 9-дюймовим екраном та роздільною здатністю 1024х600 пікселів. Ресивер оснащений функцією GPS навігатора, вбудованим модулем Bluetooth та еквалайзером, у нього в наявності два відеовхода для підключення зовнішніх джерел інформації та ще один вихід. Вихідна потужність становить 60 Вт на канал.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей головний пристрій надійшов в сервісний центр, упакованим в «рідну» коробку з міста Володимир-Волинський зі скаргою - не реагує на кнопки. Коли його приймали, автомобільний ресивер взагалі не включився. Оскільки ми виконуємо будь-якої складності ремонт автомобільних головних пристроїв, він прийнятий в роботу. З розповіді замовника з'ясували, що раніше магнітола не розкривалася та її ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Автомобільний головний пристрій в хорошому стані, з акуратним, не пошкодженим корпусом. Перш ніж взятися за ремонт автомобільних головних пристроїв необхідно з'ясувати першопричину несправності, для чого провели первинну діагностику. Вона показала, що з ладу вийшла центральна плата 5800 MAIN BOARD REV: 05, а також несправна плата екрану, тому для виконання ремонту автомобільних головних пристроїв є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб ремонт автомобільних головних пристроїв виявився результативним, нами відновлені модулі, що вийшли з ладу, для чого довелося перепаяти багато різних компонентів, включаючи конденсатори та резистори. Після ремонту даний головний пристрій включається, реакція на кнопки є. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт, що полягав у відновленні центральної плати та плати екрану коштував замовнику 800 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною несправності, що виникла та зажадала виконання ремонту автомобільних головних пристроїв, став вихід з ладу одночасно двох модулів, а саме, центральної плати та плати екрану.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути ремонту надалі замовнику озвучені корисні рекомендації, які стосуються правильної експлуатації автомобільного головного пристрою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.