Не работает правое ухо в наушниках Marshall Major II EST.1962, сколько стоит ремонт наушников.

Замовлення №: 
90099
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Дротові навушники Маршал Майор II EST.1962 з закритим акустичним оформленням, зі знімним кабелем та мікрофоном, оснащені L-коннектором, який забезпечує більшу міцність та легкість в їх користуванні. Завдяки наявності додаткового 3.5 мм гнізда, користувач має можливість ділитися музикою з друзями. Діапазон частот навушників складає 20 - 20000 Гц.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У навушниках не працює праве вухо, при цьому, ліве вухо працює нормально. В даному випадку точно сказати, скільки коштує ремонт навушників, можна тільки після діагностики, при цьому точно дешевше, ніж придбати нові. Від клієнта дізналися, що штекер проводу телефонної лінії навушників повністю вставлений в гніздо, з'єднувальний шнур також без пошкоджень, але музику чути тільки в лівому вусі.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Навушники білого кольору надійшли в хорошому стані, ніяких механічних пошкоджень на них не виявлено (світлина №1). Їх повністю розібрали та провели діагностику, що дозволило дізнатися, скільки коштує ремонт навушників, а також те, що вийшов з ладу капсуль в динаміку правого вуха, відповідно ремонт неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми замінили оригінальний динамік правого вуха 32_Ом, який довелося замовляти (світлина №3). Замовник повністю погодився з вартістю ремонту, на який видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт разом з деталлю коштував клієнту 400 грн.

✓ Причини несправності: 

Від такої несправності, як в даному випадку, не застрахована жодна модель навушників, які інтенсивно експлуатуються. Можливо, їх сильно вдарили чи вони впали, чого допускати не рекомендується.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Взнавши скільки коштує ремонт навушників, замовник залишився задоволеним, оскільки нові такі  набагато дорожчі. Оскільки навушники в хорошому стані + правильно виконаний ремонт, то при акуратній експлуатації надалі,  прослужать ще тривалий час.

ремонт наушников Marshall Major II EST.1962
ремонт наушников Marshall Major II EST.1962
ремонт наушников Marshall Major II EST.1962

Коментувати