Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не работает правое ухо в наушниках Marshall Major II EST.1962, сколько стоит ремонт наушников.

Закінчення ремонту: 11.04.2019
Замовлення №: 90099
✓ Пристрій, виробник, модель

Дротові навушники Маршал Майор II EST.1962 з закритим акустичним оформленням, зі знімним кабелем та мікрофоном, оснащені L-коннектором, який забезпечує більшу міцність та легкість в їх користуванні. Завдяки наявності додаткового 3.5 мм гнізда, користувач має можливість ділитися музикою з друзями. Діапазон частот навушників складає 20 - 20000 Гц.

✓ Заявлена несправність замовником

У навушниках не працює праве вухо, при цьому, ліве вухо працює нормально. В даному випадку точно сказати, скільки коштує ремонт навушників, можна тільки після діагностики, при цьому точно дешевше, ніж придбати нові. Від клієнта дізналися, що штекер проводу телефонної лінії навушників повністю вставлений в гніздо, з'єднувальний шнур також без пошкоджень, але музику чути тільки в лівому вусі.

✓ Діагностика сервісним центром

Навушники білого кольору надійшли в хорошому стані, ніяких механічних пошкоджень на них не виявлено (світлина №1). Їх повністю розібрали та провели діагностику, що дозволило дізнатися, скільки коштує ремонт навушників, а також те, що вийшов з ладу капсуль в динаміку правого вуха, відповідно ремонт неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замінили оригінальний динамік правого вуха 32_Ом, який довелося замовляти (світлина №3). Замовник повністю погодився з вартістю ремонту, на який видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт разом з деталлю коштував клієнту 400 грн.

✓ Причини несправності

Від такої несправності, як в даному випадку, не застрахована жодна модель навушників, які інтенсивно експлуатуються. Можливо, їх сильно вдарили чи вони впали, чого допускати не рекомендується.

✓ Рекомендації сервісного центру

Взнавши скільки коштує ремонт навушників, замовник залишився задоволеним, оскільки нові такі  набагато дорожчі. Оскільки навушники в хорошому стані + правильно виконаний ремонт, то при акуратній експлуатації надалі,  прослужать ще тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.