Не приймає дзвінки стаціонарний телефон Panasonic KX-TS2368, ремонт оргтехніки Panasonic.

Замовлення №: 
90567
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Провідний (дволінійний) стаціонарний телефон Панасонік KX-TS2368 (Panasonic), зібраний в Малайзії та наділений 16-значним РК дисплеєм з годинником. У даній оргтехніці є електронний регулятор гучності, блокування набору, автоматичний дозвін, набір останнього номера, а також три рівні гучності дзвінка виключений/тихо/голосно. Користувач може приймати окремий дзвінок для кожної лінії, проводити тристоронній конференц-зв'язок.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен терміновий ремонт оргтехніки Panasonic, оскільки телефон не приймає дзвінки, зі слів користувача іноді, якщо стукнути по ньому, тоді можна додзвонитися. Раніше ремонт цієї оргтехніки ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовнішній стан оргтехніки гарний, у телефона трохи бруднуватий корпус, але не критично. Перш ніж виконувати ремонт оргтехніки Panasonic, телефон розібрали та дізналися, що в ньому використовується плата PQUP11115ZB, однак в ході проведеної діагностики точно встановлено, що з ладу вийшла плата Main Board.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення працездатності плати Main Board довелося перепаяти деякі деталі. Також зроблена пропайка гнізда телефонного роз'єму RJ-11 (див. світлину №4). Після такого ремонту оргтехніки Panasonic вона повністю в робочому стані, дзвінки приймаються. Ми врахували побажання замовника та виконали ремонт в найкоротші терміни.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт плати Main Board + пропайка гнізда телефонного роз'єму коштували замовнику 300 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною того, що стаціонарний телефон від популярної компанії Panasonic не приймав дзвінки, стала несправна основна плата. Також з ладу вийшло гніздо телефонного роз'єму. Після відновлення даних модулів оргтехніка (стаціонарний телефон) Panasonic працює відмінно.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Надалі рекомендовано поводитися з оргтехнікою компанії Panasonic правильно, виконуючи всі експлуатаційні приписи. По корпусу телефона більше не стукати, кнопки натискати без особливих зусиль. Якщо виникнуть будь-які збої в роботі, відразу звертатися в сервісний центр, самостійно нічого не робити!

ремонт оргтехніки Panasonic KX-TS2368
ремонт оргтехніки Panasonic KX-TS2368
ремонт оргтехніки Panasonic KX-TS2368
ремонт оргтехніки Panasonic KX-TS2368

Коментувати