Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не приймає дзвінки стаціонарний телефон Panasonic KX-TS2368, ремонт оргтехніки Panasonic.

Закінчення ремонту: 28.08.2019
Замовлення №: 90567
✓ Пристрій, виробник, модель

Провідний (дволінійний) стаціонарний телефон Панасонік KX-TS2368 (Panasonic), зібраний в Малайзії та наділений 16-значним РК дисплеєм з годинником. У даній оргтехніці є електронний регулятор гучності, блокування набору, автоматичний дозвін, набір останнього номера, а також три рівні гучності дзвінка виключений/тихо/голосно. Користувач може приймати окремий дзвінок для кожної лінії, проводити тристоронній конференц-зв'язок.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен терміновий ремонт оргтехніки Panasonic, оскільки телефон не приймає дзвінки, зі слів користувача іноді, якщо стукнути по ньому, тоді можна додзвонитися. Раніше ремонт цієї оргтехніки ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан оргтехніки гарний, у телефона трохи бруднуватий корпус, але не критично. Перш ніж виконувати ремонт оргтехніки Panasonic, телефон розібрали та дізналися, що в ньому використовується плата PQUP11115ZB, однак в ході проведеної діагностики точно встановлено, що з ладу вийшла плата Main Board.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності плати Main Board довелося перепаяти деякі деталі. Також зроблена пропайка гнізда телефонного роз'єму RJ-11 (див. світлину №4). Після такого ремонту оргтехніки Panasonic вона повністю в робочому стані, дзвінки приймаються. Ми врахували побажання замовника та виконали ремонт в найкоротші терміни.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати Main Board + пропайка гнізда телефонного роз'єму коштували замовнику 300 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що стаціонарний телефон від популярної компанії Panasonic не приймав дзвінки, стала несправна основна плата. Також з ладу вийшло гніздо телефонного роз'єму. Після відновлення даних модулів оргтехніка (стаціонарний телефон) Panasonic працює відмінно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі рекомендовано поводитися з оргтехнікою компанії Panasonic правильно, виконуючи всі експлуатаційні приписи. По корпусу телефона більше не стукати, кнопки натискати без особливих зусиль. Якщо виникнуть будь-які збої в роботі, відразу звертатися в сервісний центр, самостійно нічого не робити!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.