Не проглядається картинка на екрані телевізора LG 42LB551V, ремонт підсвітки ТВ LG.

Замовлення №: 
90345
✓ Пристрій, виробник, модель: 

42" РК телевізор ЛЖ 42LB551V (виробник LG), який зібрано в 2014 році, має частоту розгортки кадрів 100 Гц та DIRECT LED підсвітку. Цей ТВ працює під управлінням процесора обробки зображення TRIPLE XD ENGINЕ, в ньому використовується двоканальна аудіосистема загальною потужністю 20 Вт з підтримкою технології об'ємного звуку Virtual Surround Plus і Clear Voice ll.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі відсутнє зображення, імовірно немає підсвітки, оскільки при наведенні на екран яскравого променя світла, зображення хоча і погано, але видно. Зазвичай, з такою проблемою виконується ремонт підсвітки ТВ LG, що  підтверджується діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Для проведення діагностичних робіт та подальшого ремонту довелося повністю розібрати ТВ. Це дозволило дізнатися, що його підсвітка складається з 4 стринг (планок) і на кожній з них розташовано по 8 світлодіодів. Як виявилося всередині матриці бовтаються лінзи, що розсіюють світло (від світлодіодів відпали лінзи). На фото №3 і 4 добре видно, що на першій планці в правому кутку чотири лінзи повністю відпали та лежать з іншого боку. Ремонт підсвітки ТВ LG  з такою несправністю - неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В даному випадку були перепаяні світлодіоди, що перегоріли, а також приклеєні лінзи. Далі було виставлено рівномірне світіння всіх наявних лінз. Після чого LED підсвітка ТВ LG максимально рівномірна по всьому екрану.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт по відновленню підсвітки, а також всі перераховані вище роботи, коштували замовнику 1900 грн.

✓ Причини несправності: 

В цьому випадку несправність сталася з вини виробника LG і призвела до того, що під час експлуатації телевізора від світлодіодів відпали лінзи.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано при перегляді телевізора збавляти трохи яскравість, це сприятиме тому, що підсвітка в телевізорі не вигорятиме. В майбутньому це допоможе уникнути складного та дорогого ремонту.

ремонт подсвітки ТВ LG 42LB551V
ремонт ремонт подсветки ТВ LG 42LB551V
ремонт ремонт подсветки ТВ LG 42LB551V
ремонт ремонт подсветки ТВ LG 42LB551V
ремонт ремонт подсветки ТВ LG 42LB551V

Коментувати