Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не проглядається картинка на екрані телевізора LG 42LB551V, ремонт підсвітки ТВ LG.

Закінчення ремонту: 06.06.2019
Замовлення №: 90345
✓ Пристрій, виробник, модель

42" РК телевізор ЛЖ 42LB551V (виробник LG), який зібрано в 2014 році, має частоту розгортки кадрів 100 Гц та DIRECT LED підсвітку. Цей ТВ працює під управлінням процесора обробки зображення TRIPLE XD ENGINЕ, в ньому використовується двоканальна аудіосистема загальною потужністю 20 Вт з підтримкою технології об'ємного звуку Virtual Surround Plus і Clear Voice ll.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі відсутнє зображення, імовірно немає підсвітки, оскільки при наведенні на екран яскравого променя світла, зображення хоча і погано, але видно. Зазвичай, з такою проблемою виконується ремонт підсвітки ТВ LG, що  підтверджується діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

Для проведення діагностичних робіт та подальшого ремонту довелося повністю розібрати ТВ. Це дозволило дізнатися, що його підсвітка складається з 4 стринг (планок) і на кожній з них розташовано по 8 світлодіодів. Як виявилося всередині матриці бовтаються лінзи, що розсіюють світло (від світлодіодів відпали лінзи). На фото №3 і 4 добре видно, що на першій планці в правому кутку чотири лінзи повністю відпали та лежать з іншого боку. Ремонт підсвітки ТВ LG  з такою несправністю - неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку були перепаяні світлодіоди, що перегоріли, а також приклеєні лінзи. Далі було виставлено рівномірне світіння всіх наявних лінз. Після чого LED підсвітка ТВ LG максимально рівномірна по всьому екрану.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт по відновленню підсвітки, а також всі перераховані вище роботи, коштували замовнику 1900 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку несправність сталася з вини виробника LG і призвела до того, що під час експлуатації телевізора від світлодіодів відпали лінзи.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано при перегляді телевізора збавляти трохи яскравість, це сприятиме тому, що підсвітка в телевізорі не вигорятиме. В майбутньому це допоможе уникнути складного та дорогого ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.