Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює після залиття рідиною клавіатура у ноутбуку Lenovo IdeaPad G580, терміновий ремонт ноутбуків Lenovo.

Закінчення ремонту: 15.05.2020
Замовлення №: 00306
✓ Пристрій, виробник, модель

Ноутбук Леново IdeaPad G580 (Lenovo) з оптичним приводом працює на базі двоядерного процесора Intel Core i3-3110M з тактовою частотою 2.4 ГГц та ОС Windows 8. У ньому використовується інтегрована дискретна відеокарта Nvidia GeForce GT 710M з пам'яттю 1 ГБ. У ноутбука 15.6-дюймовий широкоекранний екран з роздільною здатністю 1366x768 пікселів та світлодіодною підсвіткою, завдяки чому гарантується висока яскравість та чіткість зображення. Модель із підтримкою USB 3.0, що дає можливість обміну даними зі сторонніми пристроями з високою швидкістю. До інших переваг цього ноутбука можна віднести наявність вбудованої веб-камери, мікрофона, а також якісні стереофонічні динаміки з підтримкою технології Dolby Advanced Audio v2.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашого сервісного центру, потрібний терміновий ремонт ноутбуків Lenovo, оскільки не працює клавіатура. Від нього дізналися, що проблема виявилася після того, як через необережність на клавіатуру перекинули склянку із залишками води. Також з'ясували, що це не перша несправність, що раніше вже виконувався терміновий ремонт ноутбуків Lenovo, але з іншої причини. Разом із ноутбуком замовник приніс зарядний пристрій. В сервісному центрі при початковому огляді на клавіатурі не працювало кілька кнопок.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що ноутбук у задовільному стані, у нього дуже не акуратний корпус, весь у численних подряпинах та плямах. Після того, як його розібрали та провели діагностику стало зрозуміло, що видно сліди попадання рідини на клавіатуру, з ладу вийшов модуль клавіатури, усередині ноутбук сильно запилений, особливо система охолодження. Тому для термінового ремонту ноутбуків Lenovo є всі підстави. Більше того, оскільки відновити стару клавіатуру неможливо, відповідно потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб став можливим терміновий ремонт ноутбуків Lenovo, в першу чергу необхідно було замовити нову клавіатуру, яка б за своїми технічними характеристиками підходила до цієї моделі. В результаті виконано встановлення нової клавіатури 25-0171220C (див. світлину №3), зроблено чищення всього ноутбука, включаючи систему охолодження. Це дозволило повністю вирішити проблему, на світлині №4 видно, що нова клавіатура букви, цифри та символи друкує добре. На останній світлині цей ноутбук після результативного термінового ремонту, який зробили лише за кілька днів. На нову клавіатуру та ремонт загалом видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням терміновості цей ремонт із заміни клавіатури та загального чищення ноутбука коштував клієнту 700 грн.

✓ Причини несправності

У цьому конкретному випадку причина виходу з ладу ноутбука очевидна - клавіатуру по необережності залили водою, через що з ладу вийшов модуль клавіатури, не працювали кнопки. Крім того, всередині ноутбук був дуже запилений, а це означає, що не проводилася профілактика. Коли на системі охолодження збирається неприпустима кількість пилу, ноутбук може перегріватися, що також негативно позначається на його якісній роботі. Зрештою він вийде з ладу та буде потрібний терміновий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як у ноутбуці поміняли клавіатуру та виконали чистку від пилу, він повністю у робочому стані. Рекомендовано надалі не допускати потрапляння рідини всередину! Поводитися з ноутбуком більш акуратно! Вчасно проводити профілактичні роботи, щоб усередині пристрою та на системі охолодження не збирався пил, який згубно позначається на роботі ноутбука, провокуючи його перегрів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.