Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює після стрибка напруги стабілізатор Елекс Ампер У 12-1-50 v2.0, послуги з ремонту стабілізаторів напруги.

Закінчення ремонту: 04.01.2021
Замовлення №: 00803
✓ Пристрій, виробник, модель

Побутовий однофазний стабілізатор напруги Елекс Engineering Ампер У 12-1-50 v2.0 (країна виробник Україна) призначений для роботи в електричних мережах з коливаннями напруги від 145 до 275 В. У цьому діапазоні пристрій здатний видавати на виході напругу в межах 220±3,5%, що гарантується завдяки використанню 12 ступенів стабілізації. До особливостей моделі варто віднести наявність подвійного світлодіодного екрана, лінійної смуги завантаження, електронного транзиту (байпас), зручне розташування клемної колодки для легкого підключення на задній частині корпусу, а також безшумну роботу внаслідок використання тиристорів в якості силових ключів.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей стабілізатор напруги надійшов у нашу майстерню із міста Миргород із проблемою – не працює (не вмикається). Телефоном дізналися від замовника багато корисної інформації. По-перше, пристрій використовується у квартирі для захисту різної побутової техніки, включаючи холодильник, посудомийну та пральну машини. Несправність сталася після різкого перепаду напруги мережі, при цьому з ладу вийшов тільки сам стабілізатор, всі інші споживачі залишилися в робочому стані. По-друге, раніше послуги з ремонту стабілізаторів напруги вже надавалися, тоді змінювали якісь деталі, при цьому після певного часу він знову вийшов з ладу.

✓ Діагностика сервісним центром

Ми завжди надаємо якісні послуги з ремонту стабілізаторів напруги незалежно від різних факторів, і цей випадок не є винятком. На першій світлині видно, що зовнішній стан пристрою дуже добрий, корпус білого кольору чистий, без будь-яких механічних дефектів. При цьому на задній стінці не всі гвинти, ймовірно, вони були втрачені при наданні попередніх послуг з ремонту стабілізаторів напруги. Прилад повністю розібрали та дізналися, що у ньому використовується реле NT90TNCS12CB. У ході діагностики встановили, що з ладу вийшов модуль стабілізації, на якому через перепад напруги згоріло багато різних деталей.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модуля стабілізації, що вийшов з ладу, на ньому довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, включаючи діоди, резистори, електролітичні конденсатори з різними маркуваннями. Виконано перепрошивку процесора управління. Після такої послуги з ремонту стабілізаторів напруги його робота перевірена на підвищеній та заниженій напругах мережі. На світлині №4 видно, що на вхідній завищеній напрузі від мережі 234.8 В, вихідна напруга на стабілізаторі становить 216 В. На світлині №5 при заниженій напрузі мережі 202.5 В напруга стабілізатора 220 В. Відремонтований прилад ретельно упакований і відправлений замовнику в місто Миргород. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля стабілізації із заміною на ньому багатьох несправних деталей, перепрошивку процесора управління, перевірку функції стабілізації на завищеній та заниженій напругах мережі замовник заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

Те, що цей прилад вийшов з ладу (не вмикався) пояснюється тим, що через різкий перепад напруги мережі з ладу вийшов модуль стабілізації, на ньому згоріли різні радіодеталі, включаючи конденсатори. Також була потрібна перепрошивка процесора управління. Мало того, оскільки це не перша несправність, до нас користувач вже користувався послугами з ремонту стабілізаторів напруги, в результаті на задній кришці вкручені не всі гвинти.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику повідомили, що після правильно виконаного ремонту цей стабілізатор повністю в робочому стані, його робота перевірена як на завищеному, так і заниженому напругах мережі. Рекомендовано надалі стежити за тим, щоб не було перевантаження, яке не повинно бути вищим від заявленої норми, а саме, 9 кВт! Також підібрати та закрутити всі гвинти на задній кришці!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.