Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює, не вмикається, не приймає зарядку батарея та не працює від батареї електровіник Electrolux ERGO 05, ремонт акумуляторного пилососу.

Закінчення ремонту: 02.05.2020
Замовлення №: 00218
✓ Пристрій, виробник, модель

Вертикальний ручний пилосос для сухого прибирання Електролюкс ERGO05 працює на акумуляторних батареях NiMH. Модель з вертикальним паркуванням наділена пилозбірником (пластиковим контейнером), об'ємом 0.5 літра, рівнем шуму 79 дБ та регулюванням потужності на ручці. Електровіник має світлодіодний індикатор заряду, час роботи на високій швидкості становить 12 хвилин. Час заряджання пилососа 14 годин. Пристрій зі стильним дизайном та компактними розмірами, його вага лише 3,03 кг. У комплекті до пилососа передбачені такі насадки, як щілинна, для полиць та плінтусів, турбощітка. Завдяки особливій конструкції насадок можна легко дістатися найважчих куточків. Висока маневровість забезпечується системою шарнірів, завдяки яким щітка здатна повертатися на 180 градусів.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас надійшов електровіник із заявленою несправністю – не працює. Він не вмикається, не приймає зарядку та не працює від батареї. Разом із основним блоком замовник приніс також швабру до нього. Від клієнта дізналися, що пилосос використовується практично щодня для прибирання квартири, причому значно довше за той час, що вказано виробником. Він підозрює, що саме з цієї причини тепер потрібний ремонт акумуляторного пилососу. Також від нього дізналися, що з моменту придбання проблема виявилася вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах добре видно, що пилосос та швабра мають належний вигляд. Вони чисті та акуратні, попри значні подряпини та потертості, які з'явилися при постійній та інтенсивній експлуатації. Після того, як пилосос розібрали, з'ясували, що в ньому використовуються 12 штук оригінальних акумуляторних батарей Electrolux 1.2V AA 1300mAh (див. світлину №3), які повністю вийшли з ладу. Тому ремонт акумуляторного пилососа може полягати тільки в їх заміні.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту цього акумуляторного пилососа в першу чергу необхідно було замовити та купити нові акумулятори. На світлинах №4 та 5 видно, що нам вдалося придбати нові АКБ Bossman profi Ni-Mh 1500 mAh у кількості 12 штук. Згодом виконано заміну акумуляторних батарей, зроблено низку інших профілактичних робіт. В результаті електровіник увімкнувся, від батареї працює добре (перевірено в умовах сервісного центру). На цей ремонт та нові АКБ видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни в пилососі 12 штук нових акумуляторів (з урахуванням їх вартості) обійшовся замовнику 1200 грн.    

✓ Причини несправності

Основною причиною такої несправності, через яку електровіник не вмикався, не приймала зарядку батарея та не працював від батареї стало те, що з ладу вийшов весь комплект акумуляторів у кількості 12 штук. Це досить поширена проблема, з якою доводиться мати справу користувачам цих пристроїв.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику дано деякі поради та рекомендації. Щоб акумуляторний пилосос служив довго та без поломок, необхідно дотримуватись простих правил експлуатації. Наприклад, тримати електровіник подалі від джерел тепла, інакше АКБ зберігатиметься при підвищеній температурі, а це негативно відобразиться на ресурсі роботи електровіника. Не варто постійно перевантажувати пилосос, перевищуючи час експлуатації, вказаний виробником. Крім того, електровеніку потрібна регулярна профілактика, що включає чищення фільтрів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.