Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює (не вмикається) через стрибок напруги мережі мультиварка Moulinex EPC01 CE4000, ремонт мультиварок скороварок.

Закінчення ремонту: 11.04.2020
Замовлення №: 00205
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультиварка/скороварка Мулінекс EPC01 CE4000 з кнопковим типом керування та наявністю дисплея. Модель з чашею з нержавіючої сталі, об'ємом 6 літрів та корисними функціями, такими як «Смаження», «Пароварка», «Підтримка температур», «Таймер відстрочки», «Тушкування». Модель з 6 автоматичними програмами, у комплекті передбачена парова корзина. До інших особливостей цієї мультиварки/скороварки можна віднести: наявність системи захисту від перегріву та надлишкового тиску, автоматичний контроль температури та тиску, кришку, що герметично блокується. У ручному режимі користувач може виставити час приготування, температуру та рівень тиску. Чашу можна мити в посудомийній машині.

✓ Заявлена несправність замовником

В нашій майстерні завжди можна виконати ремонт мультиварок/скороварок, незалежно від складності несправності. До нас звернулася замовниця через те, що мультиварка не включається. Від неї дізналися, що виникнення проблеми вона пов'язує з перепадом напруги мережі, оскільки саме після нього пристрій вимкнувся та страва залишилася недоготовленою. Це перша несправність, тому раніше вона по допомогу не зверталася. Разом із мультиваркою/скороваркою вона принесла каструлю.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині добре видно, що мультиварка/скороварка у задовільному стані. У неї брудний, зажирений, неакуратний корпус у потертостях та подряпинах. З цього можна дійти невтішного висновку, що пристрій експлуатується досить інтенсивно. Після того, як її розібрали, з'ясували, що у цій моделі використовуються такі модулі, як плата E230073, трансформатор RD-EE16-THX, реле TIANBO 12VDC. За допомогою проведеної діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшов модуль живлення, відповідно ремонт мультиварок/скороварок має бути спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту мультиварок/скороварок було відновлено блок живлення, що вийшов з ладу. Замінили ІМС ШІМ THX202H та дросель (див. світлини №2 та 3). Зроблено низку профілактичних заходів, у тому числі чищення. В результаті мультиварка включається, що підтверджує остання світлина.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт блока живлення, заміну ІМС ШІМ та дроселя + чищення мультиварки/скороварки замовниця сплатила 400 грн.

✓ Причини несправності

Те, що ця мультиварка/скороварка перестала вмикатися – не випадковість. Причина - вихід із ладу модуля живлення. Найшвидше це викликано різким перепадом напруги мережі, про що повідомила сама замовниця.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі рекомендовано не використовувати пристрій неправильно, при нестабільній електромережі бажано його не перевантажувати. Також потрібний регулярний догляд за мультиваркою/скороваркою. Необхідно очищати її від залишків їжі та жиру, стежити за станом кільця ущільнювача та клапана випуску пари. Виконуючи ці прості правила, ця кухонна побутова техніка прослужить довго без ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.