Не працюють пульти дистанційного керування Samsung KT-SS1A, ремонт пультів кондиціонерів.

Замовлення №: 
90365
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Універсальний пульт для кондиціонера Самсунг KT-SS1A - це дистанційний пристрій виробництва компанії Huayu (Китай). Цей пульт ДУ не вимагає настройки та підтримує більшість кондиціонерів Samsung. Він наділений повним функціоналом, включаючи функції опалення, охолодження та вентиляції.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовник приніс в наш сервісний центр три однакових дистанційних пульта, які вийшли з ладу, а саме, кондиціонер не включається або не вимикається з пульта. Зі слів замовника, при натисканні на кнопку запуску нічого не відбувається, спліт-система не включається. А оскільки ми виконуємо ремонт пультів кондиціонерів, тому прийняли їх в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовнішній стан пультів хороший, при цьому їх корпус трохи запилений та брудний (світлина №1). Перш ніж виконувати ремонт пультів кондиціонерів, необхідно точно з'ясувати, що стало причиною виниклої несправності, для чого була виконана діагностика. Як виявилося, з ладу вийшла плата main board S01 1234567890AB, несправний LCD (відсутній контакт).

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми відновили роботу плати main board, перепаяли деякі деталі, в тому числі замінений кварц-32768. Зроблена чистка ламелей клавіатури, відновили контакти LCD. Для виконання ремонту пультів кондиціонерів використовували двосторонній скотч.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість ремонту кожного пульта дистанційного керування коштувала замовникові по 150 грн.

✓ Причини несправності: 

Причини, через котрі вийшли з ладу пульти дистанційного керування, можуть бути найрізноманітнішими.  Це - тривалий час їх використання, різні механічні пошкодження (падіння з висоти, удари, сильні натискання), потрапляння всередину пульта будь-якої рідини та ін.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

В цьому випадку працездатність всіх трьох несправних пультів ДУ вдалося відновити. Після ремонту рекомендовано поводитися з пристроями максимально акуратно, берегти від падіння та інших механічних впливів.

ремонт пультів кондиціонерів Samsung KT-SS1A
ремонт пультів кондиціонерів Samsung KT-SS1A
ремонт пультів кондиціонерів Samsung KT-SS1A
ремонт пультів кондиціонерів Samsung KT-SS1A

Коментувати