Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працюють пульти дистанційного керування Samsung KT-SS1A, ремонт пультів кондиціонерів.

Закінчення ремонту: 04.06.2019
Замовлення №: 90365
✓ Пристрій, виробник, модель

Універсальний пульт для кондиціонера Самсунг KT-SS1A - це дистанційний пристрій виробництва компанії Huayu (Китай). Цей пульт ДУ не вимагає настройки та підтримує більшість кондиціонерів Samsung. Він наділений повним функціоналом, включаючи функції опалення, охолодження та вентиляції.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник приніс в наш сервісний центр три однакових дистанційних пульта, які вийшли з ладу, а саме, кондиціонер не включається або не вимикається з пульта. Зі слів замовника, при натисканні на кнопку запуску нічого не відбувається, спліт-система не включається. А оскільки ми виконуємо ремонт пультів кондиціонерів, тому прийняли їх в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан пультів хороший, при цьому їх корпус трохи запилений та брудний (світлина №1). Перш ніж виконувати ремонт пультів кондиціонерів, необхідно точно з'ясувати, що стало причиною виниклої несправності, для чого була виконана діагностика. Як виявилося, з ладу вийшла плата main board S01 1234567890AB, несправний LCD (відсутній контакт).

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили роботу плати main board, перепаяли деякі деталі, в тому числі замінений кварц-32768. Зроблена чистка ламелей клавіатури, відновили контакти LCD. Для виконання ремонту пультів кондиціонерів використовували двосторонній скотч.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту кожного пульта дистанційного керування коштувала замовникові по 150 грн.

✓ Причини несправності

Причини, через котрі вийшли з ладу пульти дистанційного керування, можуть бути найрізноманітнішими.  Це - тривалий час їх використання, різні механічні пошкодження (падіння з висоти, удари, сильні натискання), потрапляння всередину пульта будь-якої рідини та ін.

✓ Рекомендації сервісного центру

В цьому випадку працездатність всіх трьох несправних пультів ДУ вдалося відновити. Після ремонту рекомендовано поводитися з пристроями максимально акуратно, берегти від падіння та інших механічних впливів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.