Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працюють обидві конфорки в індукційній плиті Clatronic DKI 3184, ремонт настільної електроплитки.

Закінчення ремонту: 26.03.2019
Замовлення №: 90158
✓ Пристрій, виробник, модель

Настільна індукційна електроплитка Клатронік DKI 3184 на дві конфорки, наділена сенсорним типом управління. Максимальна споживана потужність даної моделі - 3300 Вт, регульований вибір рівня температури 60 - 240 ° C, а також в наявності таймер та світловий дисплей.

✓ Заявлена несправність замовником

Потрібно терміновий ремонт настільної електроплитки, оскільки не працюють конфорки. За словами користувача несправність проявилася не відразу, плитка працювала досить тривалий час, але одного разу, коли хотіли на ній приготувати вечерю, одночасно дві конфорки перестали працювати.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця настільна індукційна електроплитка надійшла в задовільному стані, сильно протерлися клавіші управління, через них на плату управління потрапляла рідина. В ході діагностики встановили, що ремонт настільної електроплитки буде не простим, оскільки з ладу вийшли плата управління, вентилятори, лицьова панель. Заміні підлягає 7-ми сегментний індикатор HGC4033HRK-1, оскільки згнили ніжки індикатора. На світлині № 3 добре видно, що потрапляння води призвело до того, що на платі з'явилася іржа та окиси, в деяких місцях плата прогнила.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку ремонт настільної електроплитки полягав в наступному: відновили управління, виконали чистку, пропайку та замінили кнопки плати управління (6 штук), замінили індикатори: 7-сегментний, 3-знаковий, ОА, червоний (світлина №4). Для виконання даного ремонту довелося використовувати лак/термосилікон.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт з гарантією обійшовся замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності

Дана настільна 2-х конформна електроплитка вийшла з ладу після того, як через необережність її залили водою, яка потрапила всередину та пошкодила різні компоненти, включаючи плату управління.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути ремонт цієї настільної індукційної електроплитки надалі, замовнику рекомендовано використовувати її максимально акуратно, особливо звернути увагу на те, щоб її нічим не заливали. В іншому випадку вона знову вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.